reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzieki za mile przywitanie.
Leze dalej i zmagam sie z bolem brzucha. Na szczescie tabletki troche pomagaja.
Krwawienie nie jest duzo silniejsze niz przy @, wiec jestem dobrej nadziei.
 
reklama
hmm to byl dzien 45. norma jest od 64-395 a ja mialam 264. a co moze oznaczac wyzsza prolaktyna? i co to znaczy z obciążeniem?
ja zielona jestem

Ilonka
estradiol 46,95 pg/ml norma w fazie lutealnej 32,7-201
FSH 5,61 mlU/ml norma f.luteal 1,38-9,58
LH 11,00 mlU/ml norma f.luteal 0,833-15,5
TSH 2,50 norma 0,35-4,95
progesteron 1,65 ng/ml norma f.luteal 1,42-22,7
testosteron 0,88 norma 0,198-2,67

Lilijanka nie zmagaj sie zforum tylko kuruj
 
Ostatnia edycja:
Olu wyniki są w normie, tyle że tak u ciebie jak i u mnie zastanawia mnie
tsh, bo niby jest ono w normie ale czytałam gdzie, ze aby ciążę donosić
tsh powinno kształtować się na poziomie 1,0
a my mamy 2 :( Więc na razie nie chcę nic wyrokować, ale
dla wszelkiego spokoju zapiszę się do endokrynologa
bo ja oprócz tego mam fT3 podwyższone

myślę, ze ty też powinnaś skontrolować jeszcze oprócz TSH również ft3 i ft 4, ja jeszcze planuję na dniach zrobić p/c anty-TPO i anty-Tg i p/c przeciw receptorom TSH, żeby definitywnie zdjagnozować swoją tarczycę
 
hmm to byl dzien 45. norma jest od 64-395 a ja mialam 264. a co moze oznaczac wyzsza prolaktyna? i co to znaczy z obciążeniem?
ja zielona jestem

Ilonka
estradiol 46,95 pg/ml norma w fazie lutealnej 32,7-201
FSH 5,61 mlU/ml norma f.luteal 1,38-9,58
LH 11,00 mlU/ml norma f.luteal 0,833-15,5
TSH 2,50 norma 0,35-4,95
progesteron 1,65 ng/ml norma f.luteal 1,42-22,7
testosteron 0,88 norma 0,198-2,67

No to jak masz normy wpisane i się w nich mieścisz to jest oki. Ja miałam pewnie inny przelicznik, bo miałam 28 i to było za dużo.. Prolatynę można robić z bez obciązenia, a potem po przyjęciu tabletki po godzinie z tzw. obciązeniem... Jak wynik jest za wysoki to może byc problem z zajściem w ciążę... To nie musi być regułą, bo ja po obciązeniu miałam za duzo a w ciąże zaszłam... Najwazniejszy jest chyba ten bez obciążenia, ale aż na tyle się nie znam...
 
ja to w ogóle z tym wszystkim juz zgłupiałam,niby wszystko w normie a @ nie ma. dziwna akcja.gin wróci to bedzie sie martwic
Anetha oddawaj ;)
 
tsh, bo niby jest ono w normie ale czytałam gdzie, ze aby ciążę donosić
tsh powinno kształtować się na poziomie 1,0
a my mamy 2 :( Więc na razie nie chcę nic wyrokować, ale
dla wszelkiego spokoju zapiszę się do endokrynologa
Ilonko, aż sprawdziłam. robiłam TSH w połowie czasu między poronieniem a ciążą i wyszło mi 2,542 przy normie 0,35-4,94 i ginka (gin-endykrynolog) nie miała nic do tego wyniku i suwaczek wygląda jak wygląda

Olu, a może usg warto zrobić, może faktycznie jakaś torbiel. Tylko co do usg to słyszałam, że powinno się to przezpochwowe robić, bo wtedy lepiej wszystko (zwłaszcza jajniki) wdać
 
Ostatnia edycja:
reklama
Just wiesz moze tak zrobie,poczekam na gin,ona juz w pon bedzie i poprosze ją o usg, no i zobacze co sama powie.narazie moze nie bede kombinowac
 
Do góry