reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
dziękuję dziewczyny :-) postaram się uspokoić czarno widzenie w niczym mi nie pomoże :tak:nisio gratuluję 30 :-) magda mi zapisał Euthyrox N25 mam jeść 1 tabl na dobę pół godz przed śniadaniem:tak: ginek mówił ze nie mam sie martwić ale sama nie wiem teraz od kiedy mam z tą tarczycą nie tak :-(to jest 17 tydz badania robiłam w 15 tyg i trochę się boję że może chodzę z tą tarczycą od początku ciąży :no::-( mówił że jesli się nie poprawi to zwiększy mi dawkę.Mam nadzieję że z moim maleństwem będzie wszystko dobrze.Wczoraj mówił że jest oki dzidzia rośnie i ma się dobrze;-):-) eve dziękuję za pocieszenie mam nadzieję że u mnie tez tak szybko podziała lek:-)

Pozdrawiam kochane i buziole dla waszych pociech ;-)pleni,bett,karola itd........... buziaczki
 
Ostatnia edycja:
katherinne mam brac no-spę i jakby to napinanie było regularne to zgłosić się na IP, na razie nie jest regularne ale niestety częste:(mam nadzieję że przejdzie.
a co do hemoroidów to niestety i mi się zaczęły:( ja też używam tych chusteczek nawilżanych, ale poza tym nie używam żadnych maści ani czopków bo w ciąży nie jestem pewna czy są wskazane. dopiero po porodzie zrobię z tym porządek.
 
Angel 25 to najmniejsza dawka, ale dobrze, że od niej zaczął. Tarczycy nie można zbyt szybko zbijać, bo oszaleje. Za jakiś czas kontrola i lekarz sprawdzi czy trzeba zwiększyć dawkę, czy nie. Nie martw się, wszystko jest pod kontrolą :)
 
kat, nie rozmawiałam w szpitalu na temat starań. Mam iść do mojego gina za 4 tyg. na kontrolę, zobaczymy jak macica się zachowała po wycięciu mięśniaka i będziemy rozmawiać co dalej. Podejrzewam, że okres odczekania po operacji będzie podobny jak w przypadku cc:baffled: a gdyby się macica nie odkształciła to jeszcze tą histeroskopię będę miała, żeby zobaczyć czy przegroda jest... długa droga się zapowiada... w szpitalu na badaniach przy przyjęciu pielęgniarki również zapytały czy na tarczycę choruję, bo podobno jakieś oczy takie....:baffled::eek:, ale oczywiście tylko TSH zrobiły i jak zwykle prawidłowy wyszedł.... już naprawdę nabieram podejrzeń i na 100% sama sobie tarczycowy zestaw wyników zrobię !!!
Na bóle czopki pomagają... ze łzami w oczach, ale siq zrobię :baffled:mój gin napisał mi smsa, że mogę furagin brać... ale skoro to może nie jest infekcja to brać, czy nie?
Hemoroidy też mnie uraczyły obecnością:no: ale po qpie chowają się i jestem w stanie się wytrzeć do czysta.

Eve, na pewno będzie dobrze &&&&&&&&&&&&&&&
 
Tak, internet to fajna sprawa.... też naczytałam się przed szpitalem a potem takie ataki paniki miałam, że hej.... raz myślałam, że właśnie mam zawał - serce mnie kłuło przy każdym uderzeniu, a płuca jakby paskiem ściśnięte i nie mogłam powietrza nabrać:no::szok: pielęgniarka dała mi jakąś kroplówkę i się wyciszyłam trochę...
Aż się boję co mnie jeszcze czeka, jestem taka zmęczona i przerażona tym wszystkim, że czasami zaczynam mieć wątpliwości, czy dam radę.....:-:)-:)-(
 
Eve, te maści i czopki to nie pomagają na hemoroidy jako takie tylko na dolegliwości z tym związane, niestety. Ale równie dobrze skutkuje bardzo dokładne dbanie o higienę.

Onemoretime, mi tez się zaczęło od takiego wypadania i wtedy dało się podetrzeć, a teraz już są na stałe i papierem to mogę co najwyżej doprowadzić do krwawienia, nic więcej. Ciekawe, czy po ciąży i porodzie to w końcu się poprawi, czy czeka mnie bieganina po proktologach i zabieg? Mam nadzieję jednak, że w miarę szybko Ci pozwolą na zajście w kolejną ciążę. Wiadomo, teraz musi się wszystko zagoić i nie myślisz pewnie jeszcze o tym, ale będę miała nadzieję, że Bóg obdarzy Cię ogromną porcją cierpliwości.

Dziewczyny, oblałam z kretesem. W przyszłym tygodniu idę do diabetologa. Glukoza wyszła mi na czczo 91 a po 2 godzinach... 178!!! Poprzednim razem po dwóch godzinach wyszła 144 i to w wątpliwych warunkach, nawet lekarka stwierdziła, że wynik może być fałszywie zawyżony. W międzyczasie się pilnowałam z jedzeniem. Dlaczego w ciągu dwóch tygodni to się tak straszliwie posunęło do przodu? Zaczynam się bać, żeby to się insuliną nie skończyło... :angry:
 
hej laseczki
ja chora, cos mnie dopadło i zdycham :-( glowa, gardlo, nogi, ręcę i wszystko mnie boli i brzuch też!!!!tylko nie wiem czy mam temp. bo nie mam pozadnego termometru, wlasnie m pojechał kupić, bedzie dla dzidziusia a dzis dla mnie :)

Kat hemoroidy powiadasz, to witaj w klubie :-( ja smaruje sie mascią tam, ogolnie to zaczynaja sie powoli pojawiac problemy z qpą :-( dzis kupiłam czopki glicerynowe bo robie 20 podejsc do toalety i nic, może te czopki cos pomoga........idz do diabetologa, zobaczysz co powie, moze insulina nie bedzie potrzebna :-) a do konca 10 tyg. Ci zostało, jak juz bedzie trzeba to zacisniesz zęby i wytrzymasz .....

idę leżeć, może jutro wstane w lepszej formie ....
 
Dziewczyny współczuję Wam z tymi hemoroidami,stosujcie co się da byle pomagało.
OneMoreTime na pewno to wszystko kosztuje Cię wiele potwornego stresu i obaw o Twoje zdrowie w przyszłości ale nie poddawaj się trzeba mieć zawsze nadzieję,dzięki niej życie jest piękniejsze,ja też ostatnio tylko nią żyję:tak: &&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Do góry