reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@zosiak leż i już , nie wysilaj się niech Cię obsługują :) ...kiedy masz dokładnie to usg ?
Ja znowu w strachu boję się tych wyników męża ;/ taka jakaś jestem przybita
Badania mam w poniedzialek. Leze caly czas praktycznie juz wszystko co moglam to zrobilam a co dalej bedzie to Bog zdecyduje. A Ty sie nie zalamuj.
 
reklama
@Olasec to bylo tak ze do chrztu ksiadz chce aby chrzestni przeniesli zaswiadczenia ze swojej parafii ze sa wierzacy i praktykujacy a szwagier takiego nie dostal bo niedawno sie przeprowadzili i sa nowi w parafii i ksiadz powiedzial ze ich nie zna a nie przyjeli ksiedza po koledzie. Wiec szwagier stwierdzil ze "mowilem wam ze to zly pomysl". To zeby jakos obejsc problem stwierdzilismy ze moze tesc mala poda w kosciele bo on taka kartke dostal bez problemu a ze bedziemy uznawac szwagra za chrzestnego i juz. Ale on powiedzial ze skoro ojciec podaje to ojciec jest chrzestnym a nie on i on nie bedzie jej chrzestnym ani formalnie ani praktycznie. A wiadomo ze dziadek to dziadek i skoro takie wyjscie mu nie odpowiadalo to po prostu poszukalismy inne- czyli mojego brata ktory bardzo sie ucieszyl i wydawalo nam sie ze sprawa zalatwiona i ze kazdy powinien byc zadowolony. Ale nie, teraz szwagier nam nawymylal ze nie wiemy co chcemy, ze z ludzi idiotow robimy i ze psujemy stosunki rodzinne...i sie pozarlismy i sie nie odzywamy. Najpierw nie chcial, potem znalazl sobie wymowke, probowal zwalic na ojca cala odpowiedzialnosc a jak znalezlismy rozwiazanie to znowu zle. Kretyn i tyle.
 
Teraz takie pytanie do Was mam ile placicie za wizyte u ginekologa chodzicie prywatnie? Ja place 100 zl ale zastanawiam sie nad zmiana lekarza czytalam wiele pozytywnych opinii nactemat lekarza Magnuckiego z Katowic bierze 200 zl ale zajmuje sie bezplodnoscia i ciazami wysokiego ryzyka
 
Hej żyjemy a u mnie nadal z czasem krucho teraz było ładnie i spacerki uskutecznialismy.
Ja nadal trwam i ćwiczę a jak moje laski ?

Będziemy wymieniać meble w kuchni latamy i szukamy gdzie co i jak .Po ile i za ile.

Jeśli dotarły do nas nowe mamusie Aniołkow to witam serdecznie dzisiaj postaram się was doczytac jak położę małego i nie padnę; )

Dzisiaj miałam chęć odpuścić trening ale zmobilizowalam się jakoś.

Buziaki i ściskam Was mocno zwłaszcza świeże Aniolkowe mamy.

Zosiak ja płacę teraz 100 zł jak jest cytologia bo na ostatniej wizycie miałam cytologie. A w ciąży placilam koło 80 zł wg mnie czasem warto więcej wydac zwłaszcza jeśli lekarz dobry bo im lepszy specjalista tym drożej niestety tak często bywa.
 
Ja jestem z małej miejscowości może dlatego ceny nie są tak mocno wygórowane chociaż jest i taki w mieście co bierze dwieście.

Idę Was doczytac zaopatrzylam się w kartkę papieru i sobie odnotowuje co u której; )
 
To chyba takie standardowe ceny. Ja za ostatnią kontrolę zapłaciłam 280zł - cytologia, USG dopochwowe i USG piersi, ale zwykła konsultacja to koszt 100zł.

gloria Szkoda tylko, że to tak bliska rodzina - w każdym innym wypadku miałabym to głęboko w d... A swoją drogą to niedoszły chrzestny też nie zachował czujności ewolucyjnej - mógł dla księdza powiedzieć, że formalnie to on jest tu tylko zameldowany a mieszka gdzie indziej, bo się remontuje i że w przyszłym roku na pewno kolędę przyjmie. A ja przez takich księży mam obecnie stosunek do kościoła taki a nie inny. Nie on jest od oceniania mojej wiary.
 
No doczytałam dziewczynki .
Katherine to jednak powazniejsza wada nerki słuchaj jesteśmy z Wami pisz co i jak i nas informuj kochana zycze Wam dużo siły bo pamiętam jak mój maluszek miał operację krótko po urodzeniu pamiętam jak to bardzo przezywalam i ściskam Was mocno. Wierzę że wszystko będzie dobrze .

Co do podawania dziecka do chrztu to nieładnie odmawiać są różne przesądy itd ale nie warto w nie wierzyć ;) także ja bym nie odmawiala ale każdy robi jak uważa.

No i Gloria ja nie wiem ale bardzo nieładnie ten kandydat na chrzestnego postąpił .
U bratowej męża też byli oboje chrzestni z jej strony i wszystko ładnie wypadło. Nie wiem jak można dziecku odmówić na pewno Wam się przykro zrobiło.
Jestem trochę nieprzytomna już jak coś źle zrozumiałam i coś przekrecilam to sorrki ,ale już mi się literki rozplywaja coś ostatnio mam z tym wzrokiem chyba okulista się kłania; )albo to zmęczenie materiału już przez to przesilenie wiosenne. Ja z moim chorobskiem źle reaguje na wiosnę dlatego mam większe dawki leków nadal a latem jak będzie Oki to zmniejszy mi lekarz tak coś wspominała pani dr .
 
reklama
Do góry