reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzień dobry jestem Maksiu [emoji4] mam 2750g 52cm urodziłem się o godzinie 18.32, 27.06.18 [emoji4] moja mama jest padnięta i odezwie się do was późniejZobacz załącznik 871210
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]Gratulacje [emoji8] śliczny jest ten Twój aniołek [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Jest serduszko :biggrin2: Według USG to 6t 5 d :)
[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Dziewczyny druga wizyta 3 lipca do tego czasu oszaleje. Ratunkuuu
Kciuki. Musi być dobrze ;)
@Domi89 gratulacje [emoji9]
@Marika92 trzymam mocno kciuki za Was [emoji9]
Ja się trochę dziewczyny nie mogę pozbierać... powoli tracę nadzieje i obrywa się wszystkim wokół mnie... już czasami sama siebie mam po uszy..
Ja tez tak mam... będzie lepiej ;*
Dzień dobry jestem Maksiu [emoji4] mam 2750g 52cm urodziłem się o godzinie 18.32, 27.06.18 [emoji4] moja mama jest padnięta i odezwie się do was późniejZobacz załącznik 871210
Jaki Kochany Slodziak [emoji7]
Perfekcyjnie idealny ;)
 
@Domi89 Gratulacje:) Tylko takie wieści poproszę:)
@Dominika000 Spokojnie:* To już niedługo i będzie dobrze:):*
@jagoda87 Kochana głowa do góry, zrelaksuj się i nie kalkuluj...( Wiem,wiem łatwo mówić ;p) daj się ponieść emocjom,a to skutkuje cuda :) i od tej cholernej @ będziemy niedługo odliczać czas do porodu ;)
 
Przez moje czarnowidztwo przełożyłam wizytę u ginekologa z czwartku na jutrzejszy wieczór. Dość mam stresowania się i chcę wiedzieć na czym stoję. Chociaż z drugiej strony - chciałabym się jak najdłużej cieszyć tą ciążą...
Do weekendu miałam mdłości przez 24 godziny na dobę, cokolwiek zjadłam to czułam ciężar na żołądku. Piersi też mega wrażliwe były - do tego stopnia że prawie odstawiłam moją 2-latkę od cyca. Od soboty niestety objawy stały się ledwo zauważalne. Nie wróży to dobrze - w styczniu było tak samo gdy ciąża obumarła...
Najgorsze jest to, że mój organizm jest mega uparty. W lutym nie dopuszczał do siebie, że poroniłam. Leki podawane w szpitalu na wywołanie krwawienia w ogóle na mnie nie działały a faszerowali mnie nimi półtora dnia do maksymalnej dawki. W końcu się poddali i zrobili zabieg nie czekając na otwarcie się szyjki i rozpoczęcie poronienia. Nie chcę przez to znowu przechodzić :(
 
reklama
@Marika92 piękny chłopczyk. Ale wzruszająca chwila. No mam jak @Totois30 . Wpadlabym w odwiedziny ze śpiochami :-) super wieści.

@ivvonka i teraz wiem że trzeba sobie pozwolić spanikować. Eh oby teraz było lepiej. No ciekawe czy będą chcieli ubranka dla córci czy w pieluszki będzie owinięte czy nic. No faktycznie musisz dopytać co dla córci uszykować. Ja na kolejną wizytę myślę zabrać M i iść na oddział aby powiedziały co i.jak.

@agatush spojenie rozeszło sie na 8,5mm póki co bo zrobiłam drugie usg. Poki nie ma 1cm to podobno nie ma tragedii ale trzeba się oszczędzać. A wiesz może czy to może być związane z poprzecznym ułożenien Jasia??
Nie wiem Kochana niestety czy to ma wpływ. Z tego co słyszałam to nie. Rozchodzenie się spojenia to wynik slabnacych wiązał i rozciągające się macicy. Uważaj na siebie :-*
 
Do góry