reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ja żelu nigdy nie używałam po prostu przed ,zajściem miałam to sporo a teraz trochę taki skapy był. Może teraz się polepszy.
 
Kupię chyba siemienie lniane bo nie będę mieszkała prenatal uno i Ovarin. I olej z wiesiołka też kupię.
Tylko w aptece to dostanę?
 
@kb.karola90 to pomyślę nad tym chociaż na brak śluzu nie narzekam chociaż po poronieniu i po pierwszej @ był intensyeniejszy zdecydowanie, a teraz wraca wszystko do normy sprzed ciąży. Pewnie jak teraz pojawi się @ to pójdę na wizytę i poproszę żeby sprawdził mi owulacje. Bo wg mnie teraz nastąpiła ona zaraz po @. Odzywałam jajniki jak zawsze tylko prawy to teraz oba i śluz był więc to chyba owulacja była, a kalendarzyk pokazuje 9 stycznia. Zawsze miałam w 17 dc owu
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie, czy chodzicie do "normalnych" ginekologów" jeśli staracie się o dziecko czy korzystacie z usług klinik? Jak to u Was jest?

Ja jestem miesiąc po poronieniu, dostałam @ i w sumie zastanawiam się co dalej zrobić.
 
Do góry