reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny serdecznie gratukuje dwoch kresek.❤ My zaczynamy starania od kwietnia, jednak mysl, ze sytuacja moze sie powtorzyc tak strasznie mnie paralizuje, ze nie moge normalnie funkcjonowac.
 
reklama
Moim zdaniem za szybko na @. To na pewno jeszcze pozostałości po zabiegu. Spokojnie, cierpliwości :) może po prostu owu i dlatego śluzu trochę się pojawiło, a że nie do końca się tam wyczyściło to jest czerwony bardziej.
Nie przejmuj się głupimi babami i zrób jak radzą dziewczyny ;)


Mi w połowie ciąży lekarz zmienił dawkę z 75 na 150 i nie zauważyłam większej różnicy... może nogi mniej "mrowiły"...

My nadal w 3 paku :rolleyes2: brzuch pmiobolewa jak na @, często twardnieje, czasem zakłuje w pachwinach... Mam tylko nadzieję, że zacznie się samo i ze względu na poprzednie cc nie trzeba będzie wywoływać...
Pozdrawiam wszystkie staraczki i brzuchatki i trzymam kciuki za szczęśliwe historie :blink:

Kochana to trzymam kciuki :) bo ty już jakoś "na dniach" masz termin, no nie??
[/QUOTE]

Normalny termin byłby na 22 kwietnia, ale termin ciąży bliźniaczej wyznaczyli mi na 8 kwietnia (ciążę bliźniaczą rozwiązuje się max. w 38 tc. ), tzn., że jeśli do tego dnia nic się nie wydarzy mam się zjawić w szpitalu i będą wywoływać...

@OneMoreTime to super, że u Was wszystko dobrze, cieszę się :) a jakie imiona wybrałaś dla swoich księżniczek? :)


Jakie one są cudne :D a mi się dzisiaj pierwszy raz udało obciąć moim dziewczynom pazury :D pisk był taki jakbym je ze skóry obdzierała i nawet brzuszek mam podrapany ale jest sukces, obie maja wszystkie pazury obciete :D
Za tydzień będziemy już w szpitalu...ale nie nastawiam się że odrazu po zdjęciu szwu się rozpocznie, odkąd nie muszę leżeć to coraz mniej twardnieje mi brzuszek i mam bardzo rzadko bóle przepowiadajace...

@Takaja123 Będzie Daria i Natalia :-) :) Wymyśliliśmy już dawno temu i jakoś nic innego nam bardziej nie pasuje, więc chyba zostanie.

@kb.karola90 I dobrze, że się nie nastawiasz :tak: Ja w poprzedniej ciąży po zdjęciu szwu myślałam, że do domu nie dojadę a od razu na porodówkę... a jednak szyjka wytrzymała jeszcze prawie 3 tyg :blink: my też kilka dni temu odebraliśmy podwójną limuzynę dla dziewczyn, ubranka poprane i poprasowane, łóżeczko też już czeka.... więc i my czekamy....


Dziewczyny miałyście jakieś konkretne objawy zbliżającego się porodu?
 
Ostatnia edycja:
Robiłam test, ale żadnej ciemniejszej kreski nie ma tylko cień cienia i trzeba się przyjrzeć. Jak robiłam i zupełnie były negatywne to były mega białe ale trudno będę czekać najwyżej na @
 
Laseczki chyba mialyscie racje i to byly resztki po zabiegu bo juz sie nie rozkrecilo i czysto jak do teraz:)myslicie ze moge chociaz miec owu jak mam plamienia czy sie wyklucza?dzis chce zrobic test czy sa jeszcze hormony ciazowe,myslicie ze jak sa to nie moze byc owu?
 
@OneMoreTime Podziwiam, że chcesz próbować SN, ale jakby Ci się udało, to potem będzie zdecydowanie łatwiej zajmować się dziewczynkami. Co do objawów:
1. Pierwszy poród - w nocy stwierdziłam, że chcę siku, więc poszłam do ubikacji. Wróciłam do łóżka, ale coś czuję, że dalej chce mi się siku i jakoś mokro mi się robi. No to jeszcze jedna wycieczka do WC. A tam patrzę - jakaś galaretka, więc idę męża budzić - a tam od łóżka do WC mokra ścieżka - a ja po ciemku nie widziałam, że ze mnie się sączy. Odczuwalnych skurczy nie miałam mimo, że akcja miała miejsce ok 2, a cc miałam o 8 (ze względu na pośladkowe ułożenie).
2. Drugi poród - na 4 dni przed miałam już dość porządne skurcze przez które spać nie mogłam. Podobnie jak przy pierwszym porodzie w nocy zaczął odchodzić mi czop (ale wody odeszły dopiero na porodówce). O 4 byłam w szpitalu, a zaraz po 7 młody się urodził SN.

@Loli05 Może być jedno z drugim razem. Jak za 2 tygodnie dostaniesz okres, to będziesz mogła z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że miałaś teraz owu ;-) Moim zdaniem owu mogła być nawet jak hormony nie spadły do 0.
 
Liczycie cykle staram od nowa po poronieniu?czy ciag dalszy?ja sie staralam ponad 2 lata chyba wyzeruje licznik,bo zajsc zaszlam i to na pare tygodni.jak myslicie?bo jak mialam biochemiczna to nie zerowalam
 
@w_karolcia zrób betę. Ja też musiałam się przyglądać i w ogóle na początku nie zauważyłam, ze coś jest (w obu ciazach tak miałam). To początek, więc ma prawo takie być.
 
Ja mysle ze jak sie zaczne starac to zaczne to liczyc jako kompletnie nowy cykl nowe starania,bo zasoczyc zaskoczylo tylko na krotko
 
reklama
Do góry