reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roki_1991 Metoda przytulanki co dwa dni była już w pierwszym cyklu i w sumie w drugim tez ;) I to od razu po @ a to z tego powodu, ze w październiku posłuchałam w końcu mojej siostry, która zaszła w pierwsza ciaze dokładnie tak jak @kb.karola90 odnośnie starać od razu po @ Noi wtedy akurat nam się udało ;) ostatnio tez tu pisałam, ze mąż miał wtedy lekkie załamanie bo myślał ze jak po stracie tez będziemy się tak samo kochać od razu po @ to również zaskoczy. A tu niestety :( A my tez ostatnio jesteśmy ciagle zmęczeni i przepracowani( zwłaszcza mój mąż) i tak jak tu dziewczyny pisały nam tez nie zawsze się chce co 2 dni, wiec postanowiłam się zaopatrzyć w te paski, żeby troszkę jakoś nam to ułatwić ;)
No ale nic, zobaczymy co wyjdzie..
ja jestem jeszcze na zbijaniu tarczycy bo wyszła mi w tamtym miesiącu ponad 3... wiec tez gdzieś w podświadomości myśle, ze może przez to narazie się nie udało ..

@Madlein Ja nie pisze bo tez się na tym nie znam. Miałam robione monitoringi, ale u mnie było to na zasadzie:
Lekarz: No widzę spory pęcherzyk dominujący, dziś albo jutro powinien pęknąć. Proszę przyjść za 4 dni.
Idę za 4 dni.
Lekarz: pęcherzyk pęknął niedawno, bo widzę ze jeszcze jest płyn w zatoce „jakiejś tam”
I coś mi gdzie świta jakieś 2.2 mm (ale nie jestem pewna czy dobrze pamietam i czy pecherzyk tyle może mieć)
Masz możliwość zadzwonić do lekarza?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja jak ta wariatka robiłam testy owu. Idealnie wychodzial owulacja ok 13-14 dnia cyklu. W ciaze jednak pomimo staran w ubieglym miesiacy nie zaszlam. Teraz czekam na meza, az wroci. Zastanawiqm się tylko, czy ze mna jest wszystko ok po lyzeczkowaniu, a minęły juz 4 miesiace. Miesieczki krotsze, mniej obfite, bardzo slabo z wydzielina, ktora czasem jest jak galaretka. Martwie sie, ze cos jest nie tak. Dziewczyny mialyscie podobne obawy?
 
A jaki masz poziom prolaktyny (albo jaki jest Tobie znany ostatni wynik)?
Prolaltyne miałam wysoką prawie 30 brałam bromergon zaszła mi do 24.5 i ciągle zazywajac bromergon zaszła mi do 2.0 i Endo z Polski kazała odstawić bromergon bo wynik był za niski. Więc odstawiłam. Jest możliwość że prolaktyna znowu podskoczyla do góry.?
 
Warto zrobić prolaktynę z obciążeniem. Mogła znowu podskoczyć do góry jeśli nie bierzesz teraz leków i jej nie kontrolowałaś na bieżąco.
 
reklama
Do góry