reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Lu_cy nie wiedziałam że on też wykonuje badania prenatalne. O clexane wiedziałam i miałam do niego iść ale okazało się że mam refundowane. A skąd I jak to nie mam pojęcia. To pewnie znajdę to na Znany Lekarz jak ostatnio. ?
 
reklama
Na drugim usg było widać serduszko biło później byłam chora lekarze leczyli mnie na zapalenie oskrzeli okazało się ze to grypa niestety serduszko na kolejnym usg nie biło później przepływy kolejne usg w szpitalu potwierdziło się . Lekarz powiedział ze przy zabiegu było tylko łożysko i pęcherzyk żadnych struktur płodu nie było dziecko się wchłonęło przez wirusa :(
 
A jak to jest z tym NFZ. Kiedy jest darmowe to badanie. ? Jakie kryteria trzeba spełniać?
Musisz tam jechać wypełnić taką deklaracje. Wszystkie mieszkanki Śląska mają za darmo. Powiedz że chcesz do Staniczka i to chyba tyle [emoji846]

Chyba że masz skierowanie od doktor Janosz to wtedy tylko dzwonisz i umawiasz się na termin. Już bez tej deklaracji
 
@Lusia02 obserwujesz swój cykl? Wiesz kiedy masz owulacje? Jak długie masz cykle? Może warto zrobić monitoring cyklu i będziesz mieć pewność czy duphaston nie blokuje owulki?
 
reklama
Do góry