reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witam.
Dziewczyny po jakim czasie zaczęliście znowu się starać po poronieniu w 11 tygodniu .czekaliście pełne 3miesiace?. Dziękuję za odpowiedź .
 
Witam.
Dziewczyny po jakim czasie zaczęliście znowu się starać po poronieniu w 11 tygodniu .czekaliście pełne 3miesiace?. Dziękuję za odpowiedź .
Najlepiej idz do gina po pierwszej @, niech Ci zrobi iść i sprawdzi czy wszystko jet okej. Wtedy powinien dc Ci zielone światło na starania ;) bo to że trzeba czekać 3 miesiące czy pół roku, to stara szkoła, już się od ego odchodzi :)
 
Polecam ci organizer z firmy akuku , pakujesz wszystko co dotyczy przewijania kremowania itp i gdzie bys nie przewijala malej to caly organizer w rękę bierzesz, przydatny u mnie bynajmniej [emoji4][emoji4]
O, zwrócę na to uwagę, dzięki [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Witam.
Dziewczyny po jakim czasie zaczęliście znowu się starać po poronieniu w 11 tygodniu .czekaliście pełne 3miesiace?. Dziękuję za odpowiedź .
U mnie 10/11 tc, poronienie zatrzymane, indukowane w szpitalu farmakologicznie, czekaliśmy pełne 3 cykle ze staraniami.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny ja dxis byłam u dr P. I jestem tylko zdolowana bo mowi ze 80 procent poronien to wady genetyczne i u mnie tak było prawdopodobnie ale żadnego zaridka nie badalam. Jest tu na forum któraś z was co miala 2 lub więcej poronien i badała zarodki?
 
Hej dziewczyny ja dxis byłam u dr P. I jestem tylko zdolowana bo mowi ze 80 procent poronien to wady genetyczne i u mnie tak było prawdopodobnie ale żadnego zaridka nie badalam. Jest tu na forum któraś z was co miala 2 lub więcej poronien i badała zarodki?
Miałam dwa z czego jeden to zaśniad ale nie badałam.
Wiesz że dopóki nie zgadzasz zarodka to trochę wróżenie z fusów
 
reklama
Hej dziewczyny ja dxis byłam u dr P. I jestem tylko zdolowana bo mowi ze 80 procent poronien to wady genetyczne i u mnie tak było prawdopodobnie ale żadnego zaridka nie badalam. Jest tu na forum któraś z was co miala 2 lub więcej poronien i badała zarodki?
Ja miałam dwa w tym badałam tylko drugi zarodek gdzie była wada genetyczna, pierwszy nie wiem co się wydarzylo. Tak jak @M@lly pisze póki nie zbadasz to tylko możesz gdybać
 
Do góry