reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Omelko, dobre Wróżki powiedziały mi, że masz dzisiaj urodziny:-) A więc kochanie, życzę Ci wszystkiego tego, czego Ty zapragniesz. Niech Twoje życie upływa w szczęściu, niech będzie wypełnione miłością. Kochanie 100 lat !!!!!!!!!!!!
 
Omelko sto lat sto lat, spełnienia marzeń tyc dużych i malutkich duzo slonka i usmiechu na codzien.
Piekne zwierzaki macie, ja tez wkleje zdjecia moich ale jak sie lepiej poczuje.@ sie rozkreciła i dzis umieram z bolu, pozdrawiam i milego dlugiego weekendowania,( ja niestety w piatek do pracy ide).
 
Hej,ja mam tysiąc nieprzeczytanych postów:zawstydzona/y: ale udało mi się dojrzeć radosne wieści,a więc:
Toleczko gratuluję bardzo serdecznie !!! Trzymam kciuki,żeby Patryczek jak najszybciej nabrał sił,serduszko mocno biło,a wszelkie kłopoty były tylko wspomnieniem !!!

Dziewczyny,a nie wiecie,czy malutki miał już operację ? Skoro na patologię,to chyba nie:sorry2: Proszę bardzo o wieści,jeśli któraś ma kontakt:zawstydzona/y:

Widzę,że zwierzątkami się chwalicie.Ja posiadam osła i oślątko:-p:baffled:;-)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i za wszystkie trzymam kciuki.Popiszę kiedyś.Papapa.
 

Witam wszystkie aniołkowe mamusie Zadko jestem ale czytam na bierząco

Tolu serdeczne gratulacje synusia

Omelko wszystkiego co najlepsze a przede wszystkim spełnienia marzeń.


Mirko słuchałam pioseneczki naprawde fajna . A jesli chodzi o zwierządka to masz podobnego bardzo pieska do mojego tyle ,że mojej Kleosi nie stoją uszka , a niestety zdjęc nie mam w kompiue aby wkleic .
A jeszcze jedno gratuluje zielonego światełka , ja tez dostałam je w takim terminie jak ty.

Poza tym witwm nowe dziewczyny , przykro mi ,że połączyła nas taka sama tragedia.

Dlaczego tak ciesze sie ,że u ciebie wszystko ok. Wiernie ci kibicuje jak wszystkie tu od początku ciązy . Bedzie wszystko ok
 
reklama
Do góry