reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

WItam dziewczynki,,ja tylko na chwilkę,zaraz idę z moim bąbelkiem do sklepu( a potem na huśtawki) bo przyjerzdza mój brat z bratowa( ona jest w 23 tyg) ale jej fajnie,,nasze dzieci miały mieć 1m różnicy,,,ale cieszę się że jej się udało:-):-):-):-):-),,,,,,,,,,,,...

BUZIOLE<<<<<<

MAdziu 100 lat,,,,zapomniałam wczoraj---ale gapa ze nie!!!!!:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Słodziutka,,,,fajne fotki,,,,,,,,

Marlenka,,psina naprawde słodka,,ale macie ubaw,,,,,,,,,,,

ALicja nie złość się,,,bo złość piękności szkodzi,,,,,,:-):-):-):-)

SELENKA,,,ja poprostu staram sie nie rozdrapywać tego co sie stało..wiem że to nie łatwo,,,,,,ale wujek mój,,,jest super,,,przekonał mnie że nie warto,,,bo niczego to nie zmieni,,,,selenko ciesz się z córy,,,męza,,,,,,,,,,,,,,,,,,i nie przejmój si e innymi,,,,a z drugiej strony twojej koleżance nie ma co sie dziwic że cieszy sie,,,,,ona pewnie nie robi tego żeby byłoby ci przykro,,poprostu radzi się fahury,,,,,SELENKO,,,,,,proszę o zmianę,,postawy,,uśmiech.....bo dam w dup......ę:-):-):-):-):-):-):-)

Selenko niedługo podleczysz swoją tarczycę i zaczniesz staranka,,,,,,i bedziemy miały bąbelki w podobnym wieku,,,heheh a że mieszkamy tak blisko siebie,,może kiedy s uda nam się spodkać z bablami:-):-):-):-):-)hwheheheheebuziole,,,,,,,,,,,,,i nie smutać się,,,nie pozwalam!!!!!!!pamiętaj że twoje nastawienie jest istotne,żeby się udało........:-):-):-)

Dilajla,,,mam nadzieję że się trzymasz,,,,,,,,,,,,,,,!!!!

ALutka za Ciebie też trzymam kciuki,,,,

Reszte dziewczynek ściskam,,,musze uciekam,,,bo mały już chce iścć,,,,buziole:-):-):-)

Dziewczynki nie zamartwiajcie się,,,naprawdę musi być lepiej,,,,,,,,,,,
 
reklama
witajcie w ten niedzielny poranek
Ja za chwilę wędruję do pracy więc z miłej niedzieli nici.... ale wam życzę miłego rodzinnego dnia....

Alicja nie martw sie ja wtamtym roku miałam wolne w lipcu a mój M w sierpniu i w dodatku ja cały sierpień byłam w delegacji....
tak już niestety bywa....
 
To "pciechy"mojego kuzyna
sn850410up1.jpg

Miałam takiego samego kotka:-(

A tak wogóle, to witajcie!!

Wiecie, byłam dzisiaj w kościele i trochę się z mężem uśmialiśmy. Jedna babka poszła do komuni i opłatek zamiast do buzi, wpadł jej....za dekolt...ksiądz(29 lat) cały czerwony i nie mógł go stamtąd wydostać, normalnie komedia:-D
 
Czesc Dziewczynki!!!
Dilajla, Kochanie myślami jestem z Tobą.
Alutko, szkoda, ze w niedziele musisz pracowac:baffled::baffled::confused:
Agnieszko, dobrze ze wyjazd sie udał i ze jestes juz z nami.
Mireczko pogłaszcz brzusio.
Pozdrawiam Wszystkie Aniołkowe Mamusie i życze miłej niedzieli.
Zaraz jedziemy na wycieczke, dzisiaj wybieramy sie do Sztumu, Gniewu i Kwidzyna, odwiedzic zamki....Nie jesteśmy żadnymi pasjonatami, ale warto łyknąć troche historii.;-)Mam nadzieje, ze dzisiaj wrócimy bez mandatu:baffled:.
Uciekam bo M czeka.
 
dzien dobry dziewczynki...witam sie bardzo serdecznie...dzis sie obudzilam i myslalam ,ze bedzie piekna pogoda...slonko tak slicznie siecilo....a teraz....cale niebo wchmurach i bedzie napewno padac...ech....jak ja mam czasem dosc tej pogody....poza tym....jakos mi sie ciagna te dni niesamowicie...po kilka razy dziennie dzwonie do M i corki zeby zapytac co tam ciekawego...ech...no coz....juz niedlugo sroda...wizyta w klinice....ech...niech te dni szybciej leca....
 
hej dziewczynki a ja jeszcze po nie przespanej nocy i nie chce mi sie jeszcvze spac juz zrobilam 2 prania bo u nas dostac sie do pralki graniczy z cudem:baffled: przygotowalam juz wszystko na spageti i rosolek sie gotuje no i robie kotlety dla M na caly tydzien bo jutro jade do domku juz zamowilam busa wiec napewno tym razem pojade tak sie ciesze :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
a wiecie po co miedzy innymi jade do domku???????:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
ide do kosciola ustalic date slubu :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
M nie ma jak ze mna isc wiec bede musiala sama wszystko ogarnac zwlaszcza ze on sie piekli z tym slubem jakbym miala mu uciec:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
Do góry