reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Aga_Irl, gratuluję odważnej decyzji! Oby się udało i żebyś za 9 miesięcy tuliła dzidzię w ramionach!

Ona, gratuluję II kreseczek! Trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze!
 
Dziekuję dziewczynki za wspaniałe przyjęcie do Waszego grona i za słowa otuchy .ONA-GRATULUJE ,mam nadzieje ze wszystkie nas spotka to kiedyś,kiedy zobaczymy te dwie upragnione kreseczki na tescie,trzymam kciuki!!!!!!!!!!
 
Kasik!
Bardzo Ci wspolczuje straty i mocno przytulam.
Ja stracilam swoje malenstwo 11 miesiecy temu i bylam czestym gosciem na tym forum. Najlepsza terapia grupowa na swiecie :tak:
Ja mialam ciaze obumarla stwierdzona w czasie rutynowego badania na przelomie 11/12 tyg. I tez mialam do wyboru tabletki albo zabieg. Ale mieszkam w Finlandii, z tego co wiem, to w Polsce robia raczej zabieg. Czesto najpierw podawane sa tabletki, zeby rozszerzyc szyjke macicy, tak jak Gabi napisala, u dziewczyn, ktore nie rodzily.

Ja wybralam tabletki, bo lagodniej odchodza sie z macica. Tyle, ze krwawienie trwalo prawie 2 tygodnie... a po zabiegu jest tego znacznie mniej albo prawie wcale.
Trzymaj sie kochanie i jak bedziesz miala jakies pytania to mozesz wyslac mi prywatna wiadomosc bo na forum teraz bywam rzadko.
 
Ostatnia edycja:
Wszystkie Was dziewczynki bardzo goraco pozdrawiam i gratuluje fasolinek i dzidziusiow. A oczekujacym, jak najszybszego pojawienia sie upragnionego lokatora w brzuszku :tak:
 
Maggi kochana !!!
Brakuje nam Ciebie.proszę zajrzyj czasami !!!
Wielkie buziaki dla Ciebie,wszystkiego dobrego...

p.s. ja absolutnie nie chcę dzidziusia jak najszybciej tylko w terminie:zawstydzona/y::-p
 
reklama
Do góry