reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

widzicie, on jest zdania, że kiedyś kobiety nie biegały co tydzień na usg...i rodziły zdrowe dzieci....
...zobaczę...może się skuszę na jakąś wizytę u innego gina na usg, ale ..... sama nie wiem....
....no ale skoro macica się w ciągu tych 2 tygodni powiększyła...to fasolka musi zyć!

Idź na USG bo jak teraz się tak denerwujesz to potem dzidzia gdy się już urodzi to da Ci "popalić" nocami i nie będzie spać.:-):-):-)
 
reklama
Dziewczyny, ja też uważam, że USG jest bardzo ważne. Mój ginek na początku robił mi bardzo często, a potem od listopada do marca nie miałam już ani jednego, a jak się okazało po porodzie moje łożysko nie pracowało tak jak powinno i Adrianek urodził się z hipotrofią niemowlęcą. Mimo mojej cukrzycy ( dzieci rodzą się przeważnie duże)Adi urodził się z wagą 2390...

Cieszę się, że mnie jeszcze pamiętacie:-)
 
karolcia wiec dzidzia sie rozwija a to dobrze!!!skoro macica sie powiekszyla to jest dobrze!!!ale kciuki trzymam nadal na te 30 tc jeszcze :)))
a ja bylam wczoraj u noego ginka i jest super lekarzem!!!jestem w szoku bo juz wiemy co jest nie tak!!!wg reszty wszystko bylo ok,a nie jest ale wszystko do wyleczenia...mam bardzo powiekszone jajniki i mnostwo polipow...obustronnie policystyczne :(( ale da sie to wyleczyc...no i wiemy ze jestem nosicielka jakiejs bakterii ktora juz zbadalam-wyniki za 2 tyg :)) wreszcie trafilam na lekarza ktory zna sie na rzeczy :))
aniołki jeśli masz polipy to można zrobić badanie ja takie miałam kładziesz się na łóżku ginekologicznym i wstrzykują ci kontrast i w ten sposób mogą ci przepchać te jajowody. Często kobiety nie mogą zajść w ciąże bo mają polipy a to badanie jest drogie bo prywatnie kosztuje 1000zł ale mi ginka dała skierowanie na badanie do szpitala i tam mi zrobili nie było przyjemne ale to jest naprawdę ważne badanie bo jeśli masz polipy to możesz mieć niedrożne jajowody.moja koleżanka starała się o dziecko 7lat była u tylu lekarzy i każdy po roku mówił że nie umie jej pomóc jak trafiła do tej ginki to ona jej zrobiła to badanie i się okazało ze ma niedrożne jajowody bo miała polipy. W lutym miała to badanie przepchali te polipy kontrastem a w marcu zaszła w ciąże. Wszyscy lekarze robili dużo badań ale żaden nie pomyślał o tym badaniu. Wiec jeśli to dobry gin to tzrymaj się go.
 
Dziewczyny boję się tego pisać, że to jakiś sen czy cuś, z drżącymi nogami najpierw poniosło mnie do apteki po test ciążowy, bo nie dawał mi spokoju mój bolący brzuch, zrobiłam go z drżącymi rękami i są II kreski :) 1000 myśli przelatuje mi teraz przez myśl, ale jeszcze nie strach tylko niedowierzanie :)
 
Dziewczyny boję się tego pisać, że to jakiś sen czy cuś, z drżącymi nogami najpierw poniosło mnie do apteki po test ciążowy, bo nie dawał mi spokoju mój bolący brzuch, zrobiłam go z drżącymi rękami i są II kreski :) 1000 myśli przelatuje mi teraz przez myśl, ale jeszcze nie strach tylko niedowierzanie :)

A więc gratulujemy kolejnej fasolki. A gdzie zdjęcie testu ??;-)
 
dziewczyny boję się tego pisać, że to jakiś sen czy cuś, z drżącymi nogami najpierw poniosło mnie do apteki po test ciążowy, bo nie dawał mi spokoju mój bolący brzuch, zrobiłam go z drżącymi rękami i są ii kreski :) 1000 myśli przelatuje mi teraz przez myśl, ale jeszcze nie strach tylko niedowierzanie :)
ilonka super super super bardzo się cieszę :-):-):-):-).gratulacje ekstra:-):-)
 
Karola, właśnie patrzę, że za niecały miesiąc u Ciebie 100-dnióweczka, a potem to poleci jak nie wiem... hehehe, dopiero co u mnie na suwaczku było sto dni, a teraz Adi ma 9 miesięcy i 1 dziń, a mi się wydaje, że dopiero co marudziłam,że już mógłby się zdecydować i wyjść z mojego brzucha:-D
 
reklama
Dziewczyny boję się tego pisać, że to jakiś sen czy cuś, z drżącymi nogami najpierw poniosło mnie do apteki po test ciążowy, bo nie dawał mi spokoju mój bolący brzuch, zrobiłam go z drżącymi rękami i są II kreski :) 1000 myśli przelatuje mi teraz przez myśl, ale jeszcze nie strach tylko niedowierzanie :)
super :-):-):-) kciukasy trzymam, żeby wszystko było dobrze :-):-):-)

Miroslava, super, że się odezwłaś. Takie wpisy jak Twój duuuuuuuużo nam dają :-)

a mi chyba żaroczek jestem, miałam kanapkę i bajgla i jabłko, a teraz tak mnie ssie, że mi aż słabo :eek:
 
Do góry