reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Toxo i cytomegalie bada sie normalnie,kiedy sie chce,
Progesteron robi sie ok 7 dni po owulce ,wiec jesli ją mialam wczoraj/dziś to pójdę i zrobię go coś koło środy, nie wiem ale chyba go zrobię dla świętego spokoju po prostu !!!!!!! ale czy jest sens to sama juz nie wiem....!!!!!!!!!
co do staranek to musisz być pewna ze badania masz dobre,i gin musi wyrazić zgodę bo to tez wazne,choc lekarze przewaznie kazą czekać ok pół roku ze wzgledu na psychikę kobiety , ale jesli mialas juz 3 @ to możecie próbować , bo TY byłas po łyzeczkowaniu wiec lepiej 3 pełne cykle odczekać, po samoistnym poronieniu mozna nawet juz po pierwszej @ ja czekałam 2 tzn jestem juz po drugim @ i czy bedzie 3 to sie okaze,

jak wpadłam do pokoiku jego to on lezał w poprzek wiec napewno nogami wypchnął deski i kołki poszły a stelaż i materac wpadły w dół i głową uderzył włąsnie w tą deske na której opiera sie stelaż i materac
NO mam nadzieje ze juz reszta dnia bedzie spokojna, wyśpi sie to i moze bedzie ostrożniejszy !!!!

Kłaczek- są dni ciężkie ale taki jak dziś zdarza sie baaaaaaaardzo rzadko a raczej NIGDY !!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ilona dzięki za odpowiedź. Być moze jak Twój synuś się wyśpi to bedzie ostrożniejszy ale dzieci w tym wieku z reguły szybko zapominają o takich przykrych rzeczach, więc moze też szaleć :)
 
On ogólnie jest ostrożny a dziś po prostu jak każdy ma zły dzien który minie :)niech broi ale zebym sobie krzywdy nie zrobił !!!! zresztą to chłopak wiec musi sie wyszalec, musi miec siniaki, zatrapania, itd :-p
Na dwór juz z nim nie pójdę ale do znajomej na kawkę sie wybiorę, ona ma dwie córy wiec beda sie bawić :)

a Twoja mała chętnie chodzi do złobka ??????? nie choruje CI ?????? ile ma latek?
 
Witaj Kłaczku u Ciebie już prawie półmetek :)
Jeszcze tydzien do polowy. A 2 do scanu. Doczekac sie nie moge.
Ilona, ale sie zdarzyc moze. Maly sie wyspi i zapomni ze w ogole cos sie dzialo, bedzie szalal jak wczesniej. Coz... Zywe dziecko masz.
yes2.gif

V_jolka, jak lezec to lezec. Masz okazje sie pobyczyc to wykorzystuj.
 
Witaj V_jolka :-)

Ilona
moja córcia ma 2 latka i 2 m-ce. Do żlobka chodzi bardzo chętnie, a wręcz nudzi się w domu. Chorowała na początku ale już jest dobrze. A Twój synuś, masz rację że dobrze ze sie wyszaleje. Zły dzień każdemu się zdarza, więc dzis miej go na oku :)

Kłaczku do USG 2 tyg? Wcale Ci sie nie dziwię, ze doczekać się nie możesz, zobaczysz swoje dzieciątko :) Ale fajnie :)
 
reklama
Więc tak...
Okazało się, że moja szyjka miała tylko 1,5cm długości (a min. długość zdrowej szyjki to 3cm), więc moja była bardzo, ale to bardzo krótka...
Co wiązało się z możliwością niedonoszenia ciąży, bądź przedwczesnego porodu...
We wtorek założyli mi szew okrężny, no i teraz mam uważać....
No i okazało się, że mam za wysokie ciśnienie :crazy::crazy::crazy:
A jeśli chodzi o COŚKA, to....
Moje maleństwo ma już 8,5 cm długości, więc jest już kawałem dzidziola :-D:-D:-D:-D
Przy okazji zrobiono mi badania genetyczne i wszystko jest ok!!!!
Maleństwo machało dzisiaj do mnie łapkami i nie za bardzo chciało współpracować z panem doktorem, który robił USG!!!
Ale najważniejsze: kość nosowa w porządku: 2,9mm, a przezierność karkowa: 1,1mm, czyli wszystko jak najbardziej w porządku!!!

A oto moje maleństwo:
P1080216.jpgP1080217.jpgP1080218.jpg
 
Do góry