reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
hej dziewczyny sporo mnie tu nie było... staralam sie nadrobic ale mam na to zamalo czasu...
Ja chcialam zapytac czy sa tu dziewczyny ktore mialy ciaze z zespolem antyfosfolipidowym???
duzo czytam i wiem ze jest wiele takich przypadkow jej jak to brzmi:(
 
Karola, no Ala cudo! :-D mąż ją pamięta, już mu pokazałam ;-) a jaką ma grzywę :-D

Aniunia, pokaż Tobiaszka! :-) jej, on ma już ponad 4 mce!

Lena, ja nie pomogę...
 
Ja też czekam.....
Co do mleka dziewczyny - ja go nie piję praktycznie od dziecka, jeszcze w przedszkolu we mnie wmuszali zupę mleczną albo na koloniach ale potem już niet...I żyję:-) I bez kitu uważam że mleko szkodzi - zwłaszcza na żołądek , no ale to mój pogląd;-)

Gatto gratuluję!!!!

A ja poczytałam trochę o tej mojej mutacji i nie jest tak do końca źle. Po pierwsze to homozygota czyli tylko od jednego z rodziców i MTHFR w wariancie A. Zobaczymy co nam ten Malinowski powie....
 
no to wstawiam mojego niejadka ;-)
DSC_0824.jpgDSC_0805.jpgDSC_0759.jpg
 
reklama
Kurcze też cały czas zaglądam i sprawdzam czy dziewczyny dały znać... już się martwić zaczynam. Może agnieszkeale zatrzymali na dłuższej obserwacji? Ja jak w 7tc trafiłam z takim lekkim brązowym plamieniem to 3 dni mnie w szpitalu trzymali. Miejmy nadzieję że nic się nie dzieje. Pleni może tez jest jeszcze na obserwacji po aminio. Trzymajmy teraz mocni kciuki za dobre wyniki &&&&&&&&&&&&
Agnieszkaala, Pleni... dajcie znać jak tylko będziecie mogły!
 
Do góry