reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna

Dołączył(a)
29 Sierpień 2020
Postów
9
Pogodziłam się już ze z tej fasolki dzidzi nie będzie ale proszę o radę;
6 tydzień ciąży po @
Trzeci od Plamienia
Beta w
Niedziele 53
Wtorek 76
Czwartek 86
Miałam brązowe plamienia na początku bez bólu.
USG czysto.
Gine mówi ze to pozamaciczna I chce podać już lek.
Co sądzicie o tym ? Przy tak niskim Beta grozi mi coś? Może poczekać na poronienie samoistne...
 
reklama
Rozwiązanie
Dziekuje bardzo za odp !
oczywiscie nic nie widać dlatego wydaje mi się ze trochę szybko podjęli decyzje ze pozamaciczna
Proponują mi podanie leku metotraksatu.... powiedziałam ze dziś nie chce i wrócę w sobotę zobaczyć czy nadal rośnie...
A przy tak niskim poziomie, to w ogóle jest w stanie stwierdzić gdzie jest pęcherzyk? Na usg chyba nic nie widać?

Moja koleżanka miała tak, że miała niską betę, która chyba przez 2 tygodnie stopniowo rosła. Ale stanowczo za mało. Na początku podobne przyrosty jak u ciebie, potem nagle podskoczyło do kilkuset i znowu minimalnie. Tez miała podejrzenie ciąży pozamacicznej. Miała skierowanie do szpitala od lekarza. Jak poszła na izbę przyjęć, to się okazało, że pęcherzyk jest tam gdzie trzeba, nie jest to ciąża pozamaciczna. Kazali jej iść do domu i czekać jeszcze kilka dni na poronienie, a jak się nie ruszy, to wrócić. U niej akurat dzień przed tym jak miała iść znowu do szpitala, to zaczęła krwawić i szpital ją ominął.
 
Dziekuje bardzo za odp !
oczywiscie nic nie widać dlatego wydaje mi się ze trochę szybko podjęli decyzje ze pozamaciczna
Proponują mi podanie leku metotraksatu.... powiedziałam ze dziś nie chce i wrócę w sobotę zobaczyć czy nadal rośnie...
 
Rozwiązanie
Do góry