reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Susel ja mialam niskie łozysko chyba do 20 tygodnia a pozniej juz sie troche podnosiło. Teraz lekarka mówi ze nie jest źle....no i nie mialam zalecen, bo w tak wczesnej ciazy sie mowi ze sie podniesie, chyba ze masz przodujace?
 
reklama
U Adusia są erytrocyty świeże, leukocyty, pasma śluzu, złe ph, zły ciężar wlasciwy - i każdy z tych parametrów może wskazywać na stan zapalny w układzie moczowym.
Pewnie jakby co podaliby mu antybiotyki po prostu, ale ja już się stresuję, że by go kluli itp. A nie wiem czy pozwoliliby mi być z nim całą dobę. Mogą wyprosić matkę?

Ludzik - koniecznie wklej fotki z chustą :)

Asia - a jak tam w ogóle brzuszek? Już ok? Nic już nie pobolewa?

Susel - ja taka sama mądra jak Ty i już też poszperalam w necie. Co do tej koleżanki, to zadzwonilam, by się upewnić czy lekarka znowu nie robi z igły widły. Jak poczytałam w necie, to rzeczywiście takie są procedury przy stanach zapalnych układu moczowego (pobyt w szpitalu, by podać antybiotyk).
Co do wymiarów to jeśli lekarz mówił, że jest ok to jest na pewno ok :)
Jeśli chodzi o wagę, to żebyś sobie nie wykrakala jak ja. Ja chyba zaczęłam powoli przybierać na wadze ok. 14 tc. Też się martwiłam. A jak później ruszyło, to skończyło się na 22 kg na plusie ;)
 
Cyntia moj Preses mial 6 tyg i mial zachlystowe zapalenie pluc i moglam byc razem z nim w szpitalu. Warunki marne ale bylam z nim 2 tyg

Brzuch dobrze. Opanowalismy sytuacje ;-)

Susel ja tez wogole nie tylam. Spoko. W 2 miechy 7 nadrobilam. Wiec wszystko przed toba!!!
 
Grzanka dzieki! pocieszylas mnie, zwlaszcza ze tez nie przybieralas na wadze.

Gochson no wlasnie chyba przodujace, lezy na szyjce, czyli wedlug internetu to przodujace. a Ty mialas nisko, ale nie na szyjce, tak?

Cyntia nie przecze, ze kolezanka wie co mowi, ale po co straszyc. powtarzasz badania, wiec jak z nia rozmawialas to nie bylo jeszcze nic pewnego. oby szybko i latwo go wyleczyli, jezeli jakas infekcja faktycznie jest.
 
susel tym, że nie tyjesz się nie przejmuj, ja przy Grzesiu przytyłam 6kg, a wszystko było ok :) fakt, urodził się 2680g, ale dlatego, że przyszedł na świat 4tyg wcześniej, a tak to by spokojnie do tych 3kg z groszami dobił :happy2: a wymiary - Grześ wg usg zawsze był o tydzień do tyłu względem OM, ale ja miałam późno ovu, więc ok :) nie martw się, nosisz w sobie zdrowego dzidziusia :tak: jakby było coś nie tak, na pewno lekarka by zainterweniowała :*

cyntia oj biedny Aduś :* raczej pozwolą Ci zostać zwłaszcza, że karmisz piersią, ja z Grzesiem przy zapaleniu płuc byłam cały czas, nawet jak Gabryś był mały i miał rota i leżał na zakaźnym, gdzie teoretycznie nie wolno było przebywać, to i tak rodzice byli... przecież wiadomo, że maluszka nikt nie zostawi samego, a dodatkowo w pewien sposób rodzic odciąża pielęgniarki w opiece nad dzieckiem. Życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia i żeby Adi się nie męczył :* no i siły dla Ciebie, bo takie pobyty w szpitalu są dla mam stresujące :*


Dziewczyny mówię Wam, jak jestem sama z dziećmi, to mam bardziej zorganizowany dzień niż jak A jest w domu... a dziś był i z niczym nie mogłam się wyrobić na czas :dry: za to jutro będę słomianą wdową :dry:
 
Susel ja mialam nisko na przedniej scianie, ale nie przodujace. Nie wiem czym to sie rozni ale przewaznie jak jest przodujace to zalecaja lezenie i oszczedzanie sie, wiec mysle ze by cie lekarz wyslal na zwolnienie.
 
Suselku - ja miałam przodujace w 20 tyg i częściowo na chodziło na szyjke i wcale nie musiałam leżeć tylko zakaz seksu i ćwiczeń. A masz jakieś plamienia?
 
Grzanka, ja byłam w swojej szkole rodzenia Bambino, ale prowadzili z akademii tej co piszesz:)

Dziś już nie dałam rady małej powiązać, bo jak M wrócił już była trudna do współpracy i marudna i dałam jej spokój, postaram pobawić się jutro, ale pewnie dopiero uda się w sb, jak cały dzień będziemy mieli.

Susuel nie przejmuj się wymiarami i tym, że nie tyjesz, norma zupełna to wszystko, a jak lekarz nic Ci nie mówi o wymiarach to wszystko jest dobrze, chyba zawsze +/- 2 tyg. w tych wymiarach jest normą i nie należy się niczym przejmować.

Cyntia nie przejmuj się nie będziesz widzieć jakby co jak go kują, bo do tych zabiegów raczej proszą rodzica o wyjście ( i dobrze, bo większy stres). a w szpitalu będziesz raczej mogła zostać, nie wypraszają tylko zależy czy będzie jak. U nas nie było jak, krzesło jak z poczekalni, a i położne mądrze mówiły, że naszym dzieciom potrzebni rodzice pełni sił, a nie wymęczeni nocami na krzesełku. Ale jakby co mama ma nielimitowany pobyt w szpitalu. A jak ja byłam to był 3 tygodniowy chłopczyk z zakażeniem układu moczowego, ale on trafił z powodu bardzo silnych wymiotów, 5 dni przeleczyli ich antybiotykiem i wyszli cali, zdrowi i uśmiechnięci, więc się nie przejmuj. Po sobie wiem, że to wielki stres pobyt w szpitalu, trzymam kciuki, co by było dobrze:)
 
MamaTomeczka - o rany. Czytałam z przerażeniem.... Kochana, jeśli bedziesz mieć mdłości, rozmazany wzrok, zawroty, zaburzenia równowagi, dreszcze to Ty się nie wahaj i jedź od razu do szpitala. Dobrze, że delikatne rozcięcie tylko. Tomek przerażony, co? Odpocznij, bo sama na pewno nieźle się strachu najadłaś.

Ludzik - pokrzepilas mnie :)
 
reklama
Suseł ją miałam nisko schodzące łożysko na tylnej ścianie, w 26tyg byłam w szpitalu na podanie sterydów w razie wcześniejszego porodu,podniosło mi się coś koło 31-32tyg dopiero, a przed porodem miałam już 3 cm nad szyjka;-)nie martw się podniesie się u Ciebie jest jeszcze czas:-) a zalecenia odpoczynek i zero seksu!
 
Do góry