reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe objawy, bolączki i samopoczucie

Annank, w stu procentach zgadzam się z Twoją wypowiedzią o wymiotach :tak:
Natkusia, daj znać, czy mieszanka miodowa pomogła, może i ja się zdecyduję ;-)

Izis, dreszcze, raz zimno, raz gorąco, podwyższona temperatura, senność (potworna- dziś zasnęłam na okienku w pokoju nauczycielskim he he ;-)) i muli...
 
reklama
Dziewczyny nie straszcie mnie, bo ja nie mam żadnych objawów. No prócz braku @ i powiększeniu piersi. A tak to nic. Nawet nie czuję że jestem w ciąży.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
JJM śliwki i woda pomaga :tak: a tego miodu nie próbowałam.

KATUSHKA ciesz się, że nie masz objawów :-) to nie jest zły znak.. niektóre ciężko przechodzą ciąże a niektóre lajtowo a Ty jesteś tą szczęściarą ;-)
 
Ja takie lekkie od czasu do czasu tez, ale teraz na wieczor zaczelo cos bardziej i sie wystraszylam :( Zajadlam nospe i magnez, lutki jeszcze nie mam wiec jestem troche niespokojna..
 
LILITH oj tak.. bóle podbrzusza :confused: choć przy luteinie troszkę mniej ale zdarza się, że muszę i Nospę wziąć :dry: ale bóle podbrzusza w granicach normy jest całkowicie normalne jeżeli nie ma plamień ani krwawień więc spokojnie :tak: bóle pleców też się zdarzają..
 
Też miewam bóle podbrzusza. W niedzielę bolało całkiem mocno i się trochę wystraszyłam. Ale jak się położyłam to przeszło...

Ogólnie jeśli chodzi o objawy to ta ciąża jest całkiem inna niż poprzednia. Tamtą przechodziłam całkiem lajtowo. Teraz jest gorzej. Najbardziej przeszkadza mi wyczulenie na zapachy! Wszystko mi śmierdzi, albo przeszkadza! Wczoraj musiałam wyrzucić nowe mydło, choć kolejne wcale nie jest lepsze :baffled:

I też miewam lepsze i gorsze dni, czyli te z i bez objawów...
 
Z powodu zapachow mojego z wyra czasem wywalam jak sobie cos do podjedzenia przyniesie a to, ze pali czuje na drugim koncu mieszkania blee.
Dziekuje Wam za odpowiedzi, niby sama pamietam z 1 ciazy, ze moze bolec baardzo, oczywiscie naczytalam sie tez dla przypomnienia ale tak mnie od wczoraj pobolewalo, ze zaczelam panikowac.. Wiecie jak to jest. Co gorsza wzielam duzo tych nosp i dodatkowo magnezow i pomoglo tylko troszku, dzis znowu pobolewa ale nie az tak. Poki lutki nie mam boje sie wszystkiego. Wzielam dzis nowe leki na wymioty i kolejna schiza doszla, bo zaczelam sie czuc lepiej. Jak to pisaly dziewczyny tak zle, tak niedobrze :D


A macie moze takie hmm gazy w brzuchu? Nie do konca wzdecie, ze puchnie brzuszek ale doslownie latajace gazy w brzuszku?
 
reklama
Ja mam :) a najgorsze jest takie uczucie...jakby te gazy są w żołądku i nie chcą iść ani w dół ani w górę, to bardzo dziwne uczucie. Nie raz przy wymiotach przed puszczeniem kolejnego "pawika" najpierw bekam ;))
 
Do góry