reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Medio- mi tez maz mowil ze jak nie damy rady pojechac razem to ja sama pojade z dziecmi ale powiedzialam ze nie ma nawet mowy bo ja sobie nie wyobrazam byc w Polsce a on tu sam tzn nie bylby sam bo ma tutaj rodzicow i siostre ale mimo wszystko swieta to swieta :tak::-)

Myleene to wielkie buziaczki dla synusia niech rosnie zdrowiutko:tak: jak ten czas leci jeszcze raz wszystkiego naj.....
 
reklama
Myleene już pół roczku, ale czas leci, serdeczne zyczenia dla synusia.
Olinda aaaa to Wy macie rodzinkę w UK, fajnie, a daleko mieszkają od Was?
 
Zniknełam ale wróciłam :)
przyjmiecie juz mamuśkę z powrotem??;))
Moja mama w ostatni piatek wrociła do Polski więc mam zdecydowanie wiecej czasu na swoje małe przyjemności. Tym bardziej, że Julka spi jak aniołek (odpukać) ;)
Małe pytanie...czy któras z Was wie czy w UK jest jakis odpowiednik polskiego Rivanolu??Bo jak juz doszłam do siebie to mam inny problem natury kosmetycznej...i niestety mimo karmienia piewrsia musze brac antybiotyki. Na szęście na Małą nie wpływa źle więc całe szczęście.
 
Medio - tak sa meza rodzice i siostra mieszkaja jakies 120 km od nas widujemy sie srednio 1-2 na miesiac :-)

makta witaj ponownie :-) niestety ja nie mam pojecia czy tutaj jest cos podobnego do riwanolu
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie ciezarowki mieszkajace na Wyspach. Mam nadzieje, ze podzielicie sie tu swoimi doswiadczeniami z opieka zdrowotna w czasie ciazy. Zapraszam!

 
Moj maz takze ma w UK rodzinke i mieszkaja jakies 30 min drogi od nas. Pewnie jak wrocimy do UK po urlopie, to zamieszkamy z nimi, chociaz baaaaaaaaaardzo bym tego nie chciala.
Medio a Ty tak sama w Anglii? Zadnej rodzinki nie macie??

Olinda, Medio
czy ktoras z Was brala w PL becikowe??

PS Alus dziekuje za zyczonka:))
 
Myllene ja nie brałam i chyba brac nie będę bo to jak czytałam niezgodne z prawem brać becikowe w Polsce jak się brało juz w UK, a ja z prawem nie chce być na bakier i spać spokojnie w ncy z czystym sumieniem.
Co do rodzinki to mam kuzynke i kuzyna z Postmorth ale to z 3,5 godz. od nas jakieś 270 km drogi w jedną stronę, nigdy u nich nie byłam odkąd są w Anglii ,za daleko.
 
Myleene - ja dokladnie tak jak Medio nie bralam z takich samych powodow wiem ze niektorzy biora ale stwierdzilismy z M ze my sie nie wzbogacimy a po co miec pozniej jakies klopoty :tak::-D
 
reklama
Witaj! Tak się składa, że taki temat zaistniał juz na tym forum, mimo to myślę, że warto odświerzyć co niektóre informacje. Jestem już na tzw wylocie, gdyż termin mam na 19 paź ;-) ale chętnie podzielę się doświadczeniami :tak:
 
Do góry