reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

MAMY KTORE KARMILY PIERSIA moja diana niedlugo skonczy 5 miesiecy i zacznie sie okres dokarmiania. czy moglybyscie mi doradzic jak zaczelyscie wprowadzac Waszym maluszkom jedzonko? od czego zaczac itp... (kazda inf bd dla mnie przydatna) jestem zielona w tym temacie a im wiecej czytam tym bardziej sie gubie....
 
reklama
Hej, ja sie zastanawiam, czy mozna poprosic o badanie ginekologiczne we wczesnym stadium ciazy. Jestem dopiero w 8 tygodniu, ale chcialabym, zeby lekarz ocenil np. stan i zdrowie szyjki macicy.
 
Medio, Olinda macie racje, skorka nie warta wyprawki. Tak pytalam z ciekawosci.

Kornasia wydaje mi sie, ze diete rozszerza sie podobnie jak karmionym butla, z ta jednak roznica, ze w pozniejszym wieku. Zaczyna sie tak samo, czyli od marcheweczki i jabluszka, z tym, ze marcheweczka moze uczulac. Podaje sie przy tym duuuzo picia, ja daje wode, by dziecko nie mialo zatwardzen.
 
hej, ja sie zastanawiam, czy mozna poprosic o badanie ginekologiczne we wczesnym stadium ciazy. Jestem dopiero w 8 tygodniu, ale chcialabym, zeby lekarz ocenil np. Stan i zdrowie szyjki macicy.
hek witam , to dobry pomysl z tym forum.
macdalena z wlasnego doswiadczenia wiem , ze przed 12ttc to bedzie trudne , chyba ze sklamiesz . Ja martwilam sie o moja ciaze bo raz juz poronilam wiec poszlam do gp i powiedzialam ze mam plamienie ( ale dodam ze moj gp jest ok )on umowil mnie do szpitala na scan . To nie jest proste bo oni tlumacza sie ,ze do konca i trym nie sa w stanie nic zrobic w razie jakiegos zagrozenia . Zycze powodzenia i jesli sie niepokoisz to probuj moze trafisz na czlowieka.
 
ehh tyle sie teraz zlego slyszy o angielskiej sluzbie zdrowia ze ja balabym sie tam rodzic:tak: Ze ktos cos przeoczy,niedpilnuje itd
wies iza (tez mam tak na imie) to tak jak w polsce zalezy na kogo trafisz , niktore dziewczyny sobie chwala ( nie robia np naciecia krocza bez wyraznych wskazan), inne znowu nie , wiec to zalezy jakie mial kto doswiadczenia
 
Czesc wszystkim.
Makta
witaj z powrotem-jak tam twoje malenstwo???????:-)
Dlaczego wziecie becikowego jednoczesnie w Anglii i Polsce jest nie zgodne z prawem?Ja chcialam tak zrobic ale nie wiedzialam ze mozna miec przez to problemy
Apropo rodziny tutaj to fajnie jest miec kogos-dzieki temu ze moj N ma tu rodzine nie mieszkamy teraz na ulicy po moich problemach z landlordem tylko chwilowo przeprowadzilismy sie do nich:tak:
 
reklama
Kornasia malutką możesz trzymać na samym cycu jeszcze miesiąc nowe danie wprowadzamy po 6 miesiącu, tak zaleca WHO, ale możesz podać wcześniej jak uważasz to za stosowne.
 
Do góry