reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Hej ja też jeszcze jestem ;-) Troszkę sobie czytam dla odprężenia i wcale nie mam ochoty jeszcze iść spać choć faktycznie pogoda tylko temu sprzyja. Gdybym nie była w ciąży to bym powiedziała, że pogoda jest na sen lub na rozmnażanie:-D ale mnie pozostaje tylko to pierwsze a drugie zamieniam na kompa :-D:-D:-D
Moje dziecko starsze już śpi a młodsze daje czadu aż mi brzuch odskakuje :rofl: To już siódmy miesiąc a ostatnio koleżanka ze zdziwieniem zapytała czy to prawda bo nie widać :-D:-D Nieźle nie?
Olinda polecam dodatkowo smarowanko Amolem jeżeli masz, rozgrzewa i inhaluje. Albo jakąś maścią Vick lub podobna.
 
Ostatnia edycja:
Witam,
jaka pogoda na Wyspach? Bo w Polsce pochmurno i deszczowo, tylko zaszyc sie w domu i nigdzie nie wychodzic. Nawet moj maluszek jakis taki markotny....

Milego dnia wszystkim;-)
 
Myleene oj jak ja Ci zazdroszczę tej Polski :) Co prawda już po wyjeździe mojej mamy od nas jakos zapanowałam nad tęsknotą ale mimo wszystko chwilami jest mi cięzko.
Tym bardziej, ze poza moja małą rodzinką jestem tutaj kompletnie sama i nawet na kawę nie mam sie z kim umówić :( no ale to sa uroki mieszkania na wyspach, przynajmniej na początku.
Co do pogody to wczoraj pięknie wyszlo słonko po południu i dzisiaj tez od rana uroczo świeci. Tylko chłodno jest bo własnie spojrzałam na termometr i tylko 8 stopni brrrrr.
A jak mija czas w Polsce??
Sara no posluchałam Ciebie i poszłam do lekarza :) no i dostałam jakąś maśc i nie obejdzie sie bez antybiotyku. Niestety. Palec wyglada strasznie...a wszystko się zaczelo od lekko wrastającego paznokcia. Sama zawsze sobie z tym radziłam ale pod koniec ciązy z wiadomych przyczyn he he zaniedbałam no i sie zaczeło. Teraz musze to podleczyc i ide na jakiś zabieg kosmetyczny. Pewnie nie będzie przyjemnie...
Olinda uważaj na siebie :) grzej sie i kuruj.
Ja tez się boję, ze jakiegos pierwszego przeziebienia Julki...
 
Myleene- na Wyspach calkiem podobnie:-( az nic sie nie chce robic

Sara ja wiem ze Amol pomaga ale ja niecierpie sie niczym smarowac :no: narazie poprzestane na gripeksie choc dzisiaj czuje sie w sumie dobrze :tak:

A co z reszta mamus ????? Gdzie sie Kobietki podziewacie ????
 
No ja tez jestem jestem... :) pewnie nie długo bo mój smok żarłok powoli sie budzi :)
Co do Twojego pytanie Sara to karmie małą na żądanie ale jest bardzo "uregulowana" generalnie je co 3, 4 godziny. W nocy niestety co 3 he he he ale myslę, ze powoli przerwy będa się wydłużać.
czasami mnie oszukuje ze niby jest głodna i wtedy momentalnie zasypia przy cycku he he he ale juz nauczyłam sie rozruzniać płacz z prawdziwego glodu a ten oszukujący (mała cwaniarka he he) i oszukuje ja chwilami smokiem.
Początkowo mielismy go kompletnie nie uzywac ale Mała ma dośc spora potrzebę ssania ...
Miłego wstawania kobietki!!
 
Czesc dziewczyny, ach co za pogoda...
Makta - to niesamowite jak ten czas leci, ostatnio jak pisalysmy to wybieralas sie do szpitala a tu juz 4tyg jak mala sie urodzila... jak sie czujesz, czy wszystkie dolegliwosci juz ustapily?
Jak malutka sie sprawuje?
Ja juz od poniedzialku jestem na macierzynskim ale nadal czuje sie super i pelna energii. Wczoraj bylismy na szkole rodzenia i bardzo mi to pomoglo.

Ja tez mam problem samotnosci bo tez nie mam do kogo isc na kawe. wszyscy mieszkaja zbyt daleko a bardzo mi brakuje takiej osoby do ktorej "po drodze" moza wpasc na kawe.
ah czasem to mam ochote sie spakowac i worcic do PL ale z drugiej strony tam tez sie wiele zmienilo
To takie moje poranne mysli :)
Pozdrawiam wszystkie kobietki i milego dzionka
 
Oj tak SylwiaBi bardzo dobrze Cie rozumiem. W Polsce wsiadałam w auto jak miałam handre i jechałam do przyjaciółki lub do mamy na kawę, ciacho, plotki i od razu świat był piękniejszy. Tutaj jest całkiem inaczej. Wiem, że nie jestem sama na świecie ale sa takie chwile gdy tak sie czuję...dobrze, ze mam Was :)

Co do czasu to nawet nie wiem kiedy ten miesiąc uciekł. Jakies szaleństwo po prostu. Dolegliwości ustąpiły, chociaż faktycznie z tym bólem głowy po cholernym epiduralu walczyłam sporo. Nie da sie tego bólu opisać. Przy kolejnej ciąży na żadne takie świnstwo namówic sie nie dam. I najgorszemu wrogowi nie zycze takiego bólu. Człowiek po prostu traci zmysły.
Poza tym nie czuję że rodziłam. Czuje się tak jak przed ciążą i nawet dzisiaj osiągnełam wage sprzed ciąży :) teraz spokojnie biore się za odchudzanie...takie spokojne ale bdę sie pilnować. Mam kilka kg do zrzucenia he he
SylwiaBi a jak Ty sie czujesz kilka chwil przed?? Jestes spokojna?? Uważaj teraz na siebie i nie przemęczaj się :)
Olinda jakims choróbstwom mówimy zdecydowane NIE ;)
 
reklama
Witam
Dziś troszkę słoneczka więc i humorek troszkę lepszy ;-)
Wreszcie się troszkę ogarnęłam i mogłam na chwilę usiąść. Wiadomo : śniadanie, drugie śniadanie, przygotować obiad, chwilę posiedzę i lecę umyć czuprynę bo wyglądam jak strach na wróble :-D:-D
Makta dobrze, że poszłaś do lekarza. Ja też miałam problem z wrastającymi paznokciami, strasznie bolało czasami jak zakładałam buty to nie mogłam chodzić. To było tylko na dużych palcach i przez to, że raz źle obcięłam. Poszłam do lekarza i powiedział mi, że trzeba będzie ściągać. Tak się wystraszyłam, że już więcej mnie ten lekarz nie zobaczył. Powoli wyleczyłam się sama ale bardzo bolało i długo trwało. Dobrze więc, że Ty jesteś mądrzejsza ode mnie bo nie życzę Ci takiego bólu.
Olinda dobrze, że już czujesz się lepiej. Ja jak jestem chora czy mnie rozkłada to właśnie najbardziej lubię smarowanie bo M przy tej okazji dobrze mnie wymasuje a to uwielbiam;-);-):-D Teraz jak już mnie nagminnie bolą plecy to mam masowanko co drugi dzień :-D:-D:-D
Co do handry to doskonale Was rozumiem!! Gdyby nie forum to bym była całkiem biedna. Na początku jak tu przyjechaliśmy to tęskniło mi się do koleżanek ale bardzo szybko przekonałam się, że one nie za bardzo za mną tęsknią bo nagle sieć "przestała przesyłać smsy z Polski" ;-)
Często jednak gadamy z mamą na skype, potem każda idzie na swój serial i wracamy do kompa. Robimy sobie kanapki lub herbatę i prawie jak w domu :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry