reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

a ja mam juz dosc tych upalow... tym bardziej ze kacpero caly dzien najchetniej spedzilby na dworze:) caly czas robie porzadki po wyjedzie tesciow:) i dzis przyszedl list ze obnizyli nam rent o 50f,super bo staralismy sie juz dwa miesiace,a teraz bedzie mezusiowi ciezko samemu wszystko oplacic,wczwsniej dzielone bylo na 5osob... ale mysle ze damy rade:) i ze w koncu dostaniemy child benefit na kacperka i moze wtedy child tax credit... byloby dobrze. nio i nie moge doczekac sie soboty bo moja sis przylatuje:) pozdrowki dla wszystkich!!!
 
reklama
Witam dziewczyny i witam rowniez nowe ciezaroweczki :-D
U mnie juz dobrze. bol zeber juz przeszedl, tzn wiadomo bezbolesnie to nie jest ale czuje sie juz o niebo lepiej :-) Ostatnio czytalam o tych benefitach, ale jakos dalej zielona jestem, ja nie wiem chyba potrzebuje lopatologicznego tlumaczenia, powiedzcie o jaki benefit mam sie najpierw starac? Zadnych jeszcze nie pobieralismy, a zalezy mi zeby zalatwic to jak najszybciej, bo wiadomo ze jak sie maluszek urodzi to juz nie bede tak miala do tego glowy he he.
 
Witam
U nas dzisiaj było chłodno. Byliśmy w agencji zanieść jakieś jeszcze papiery jutro mąz zaniesie depozyt a 17.06 odbiór kluczy:-)
Medio Będzie chłopczyk Jakub
Myleene Życze udanego wypoczynku,żeby pogoda do Polski wróciła
Dzisiaj jak pisali tak sie stało SSMG wpłynęło na konto teraz tylko na ten Pregnency Grant czekam
 
Witajcie kobitki! :-)
Troche mnie nie bylo, brak czasu zeby wlaczyc kompa ;-) piekna pogoda :-) wiec spedzamy mnostwo czasu na dworze, Oliver uwielbia gdy jest cieplutko, chyba ma to po mamusi :-D odebralismy juz paszport malego i 21 jedziemy do Polski, juz sie nie moge doczekac :-)
teraz koncze bo musze doczytac co tam naskrobalyscie przez ten czas jak mnie nie bylo, goraco was pozdrawiam
 
Witam słonecznie:-)
. SSMG wysłałam bez wpisu od położnej i odesłali mi do uzupełnienia. po tygodniu dostałam decyzję i jutro maja mi kase na konto przelać:-) C
elwis a gdzie wysylalas ta aplikacje o SSMG???
bo ja bylam w job centre z wypelniona aplikacja o SSMG ale pani powiedziala mi ze nie moge teraz zlozyc tej aplikacji bo nie mam jeszcze rzadnego benefitu, zaznaczam ze chcialam zlozyc aplikacje juz po porodzi i w aplikacji zaznaczylam ze czekam na odpowiedz z WTC i Child benefit, nie wiem co mam teraz robic, wyslac aplikacje czy czekac na WTC? A wogole ile czasu sie czeka na WTC bo child benefit wlasnie mi przyznali. kurcze czas leci a szkoda zeby kaska mi przepadla :baffled:
 
alex3meyer ,elwis, medio - dzieki dziewczyny:-)
Mam tylko nadzieje, ze malutki dobrze zniesie tak długa podroz samochodem:sorry:

Karolinka ja na decyzje o WCT czekalam tydzien, a na CHB czekam juz drugi miesiac (ale z tym to tak podobno jest).
 
Dzien dobry:-) Pogoda nam sie troszke popsula ale i tak nie jest zle ;-)

Alex - u dziewczynek dobrze dziekuje, u malej narazie uspokoily sie te dziaselka wiec jest super a tak to nic ciekawego dni nam uciekaja ale to dobrze bo juz 19 czerwca przylatuje moja mama z siostrzenica no i z Ola juz nie mozemy sie doczekac :tak::-D

Buziaki milego i cieplutkiego dnia
 
No pogoda jak dla mnie ok, lubię jak jest ciepło, ale w upał jechac samochodem to dla mnie masakra, znowu klimatyzacja szkodzi dzieciom, więc nie włączamy i tak się dusi człowiek.
Tak jak dziś jest ok.
Miłego dnia.
Alex wypczywaj w PL:)
Olinda ja też czekam na mamę u nas będzie 13 lipca więc już tuz tuż.
 
Hej :-Ddzis mialam kolejna wizyte u poloznej i dostalam ta koperte z formularzem na Health in Pregnancy te 190f, ale jak ogladalam to to treba tam wpisac NIN, a ja go nie mam, nie poczytalam jeszcze dokladnie, ale moze ktoras z was mi powie co mam zrobic? Wogole czytalam, ze jesli nie mam jeszcze NIN a chce zlozyc wniosek o benefity to lepiej zlozyc to na meza i nie wpisywac mojego NIN-u i oni pomoga to zalatwic. Sama juz nie wiem, jakas ciemna w tej ciazy jestem. Moze ktos mi to wytlumaczyc?
 
reklama
Dzwonili po mnie ze szkoły, bo Krzyś rozwalił sobie głowę, wszystko zakrwawione, koszulka, tak mu ciekło że aż majtki miała we krwi, uderzył się w tył głowy, jak się bawili, potknął się i upadł na asfalt.
Wezwali mnie i zalecili iśc do lekarza, pielęgniarka go szybko przyjęła i opatrzyła sprawdziła czy nie ma wstrzasu mózu, wyglada na to że nie mam ,nadzieję,że na wieczór będzie tez ok. Mam go teraz w domu, jutro chyba tez do szkoły nie pójdzie
 
Do góry