reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Mam jeszcze do was małe pytanko, czy któras z was otrzymuje od niedawna housing benefit? a dokładniej to ile czekałyscie na decyzję, bo my zawsze szybko ją dostawalismy, a teraz babka powiedziała, że czeka się od 6 do 8 tyg.:szok:
 
reklama
Dzieki dziewczyny jak by co to Calpol mam ale te czopki to na recepte sa czy w aptece wydadza bez ?
Lucin - chyba ze masz z pl?? A jesli chodzi o housing benefit mysmy kiedys skladali ale tez za duzo zesmy zarabiali teraz jestem na macierzynski i do pracki raczej nie wroce wiec moze sprobujemy jeszcze raz, ale na decyzje czekalismy jakies 4 tygodnie.

A ile czekalyście na child benefit, wiem ze juz ktos pytal tak niedawno ale nie mam jak poszukac bo moj maly krzykacz mi nie pozwala na buszowanie po necie a czekam i czekam i doczekac sie nie moge tego benefitu chyba tam zadzwnie.
 
Sachmecia - czopki mam z PL, bo tutaj uważają je za narzędzie do molestowania dzieci :confused2: A ja zawsze używam czopków bo po prostu działają najszybciej :tak:

Na Child Benefit czekałam coś koło 2 miesięcy, ale to już było tak dawno, że dokładnie nie pamiętam ...
 
hej kobietki
musze nadrobic czytanie,nie mam czasu teraz,mały całyczas ma rozwolnienie,jutro idziemy po raz kolejny na GP,wkur...ją mnie juz ci lekarze dlanich to normalne,ze dziecko ma 3 tyg biegunke.
Rozpisze sie poźniej jak znajde chwile dla siebie.

Pozdrawiam
 
Lucin - fotelik pierwsza klasa udalo Ci sie to fakt tylko lapac takie okazje:tak::-)

Tajchi - biedny Kacperek trzymam kciuki zeby wkoncu mu pomogli bo rzeczywiscie tak nie moze byc :no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

A do nas jeszcze nie odezwala sie HV w sprawie tego picia Malej ach oni wszyscy sa popieprzeni :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Medio - a Ty juz spakowana ?????
 
Witam mamusie,
chwilke mnie nie bylo i widze, ze jakies chorobska sie przyplataly :( Duzo zdrowka dla tych wszystkich zycze! :)
A ja juz nie moglam wytrzymac i poszlam prywatnie na USG :) Nasz malutki Robaczek ma 3 mm i jest prawie 2 tyg mlodszy niz wyliczyl to moj GP. Zauwazylam, ze suwaczek na dole pokazuje tak samo, jak powiedzial GP. No i kto ma racje??
I mam takie pytanie, ktore zupelnie wylecialo mi z glowy podczas wizyty, a mianowicie, czy miałyscie tu robione testy na toksoplazmoze?

Pozdrawiam!!

Medio - wysokich lotów! :)
 
reklama
anifi oni nie robia testow na toksoplazmoze,w PL takze sa platne albo ze skierowaniem.

Tajchi
szkoda mi tego Twojego malucha....trzymaj sie i nie odpuszczaj. Ja GP zglosilam, gdy maly mial 5 tyg, ze cos dziwnego mu wystaje w pachwinie. A on stwierdzil, ze to nic. W PL od razu powiedzieli, ze przepuklina. Dzieki internetowi i zdjeciom z komorki udowodnilam GP, ze to jego nic, to jest jednak cos!!! Lekarze tu sa pojebani. Jakis murzyn-pseudolekarz wymyslil mi taka chorobe, ze wstyd pisac. U niego w Kongo takie przypadki sa na porzadku dziennym, ale nie w Europie!!!

Medio mezulek nie bedzie tesknil?? Bo moj juz zaczyna, a jeszcze nie wyjechal:)))
Nasze forum to teraz powinno sie nazywac slomiane wdowy:)))
 
Do góry