reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Iilonka, ja patologii nie ma miejsc. Pół ginekogii zawalone jest kobietami, które powinny być na patologii, a leżą tutaj. Wczoraj zwolniło się jedno miejsce, to jedną dziewczynę ode mnie z sali przenieśli. Myślę, że oni zajmują się kobietami tak samo jakby zajęli się na patogii. Te które mają jakąś szanse (czyt.są na późniejszym etapie ciąży) mają ktg co 3 godziny, a w nocy badanie tętna, dostają kroplówki, leki podtrzymujące itd. Dzisiaj jedna salowa czy nie wiem kto to był mówiła, że od 24 tygodnia zaczynają podtrzymywać
 
reklama
Sylwia jak tam, jak tam ?? weszłam specjalnie zobaczyć co tam u was :-)Mam nadzieję, że nic się nie poprzesuwało i tulisz już swojego synka :D
 
Fusun to prawda na ginekologii tak samo zajmują się kobietami jak na patologii, leżałam na obu oddziałach. Kochana to 24 tc już masz bliziutko więc niedługo i Tobą zajmą się jak należy. Swoją drogą to smutne, że takie jest podejście, że nie zależy im na ciążach wcześniejszych i podchodzą do tego tak, że natura zadecyduje co będzie.... nie rozumiem tego? Kochana wciąż o Was myślę, nie poddawaj się, walcz o swoje kruszynki, zobaczysz, że donosisz tą ciążę do bezpiecznego okresu za co bardzo mocno trzymam kciuki.
 
Fusun, zostało Ci tylko 2 tygodnie. Z jednej strony, to cała wieczność, ale z drugiej, na pewno szybko zleci. Mam nadzieję, że wtedy zrobią wszystko, co w ich mocy. A teraz, póki co, upominaj się o usg.
Twoje dziewczynki mają na pewno wielką wolę życia. Walcz o nie Kochana. Nie poddawaj się. Wierzę, że dasz radę.
Wiedz, że ja bardzo mocno o Was myślę i mocno trzymam kciuki.
 
Sylwia powodzenia...:-)

Fusun ale jak to mozliwe ze w ogole nie robia nic... to znaczy ze masz teraz czekac 2 tyg.. i wtedy sie toba zajma? no jakas paranoja !! masakra jakas!! powiem tak: ja bym zrobila tam wojne... tym bardziej ze pracuje w szpitalu i nie pozwolilabym na takie traktowanie !! ale nawet gdybym nie pracowala w szpitalu to moja tesciowa podniosla by alarm i ja tez !!
 
Wszystkie możliwe "znajomości" zostały ruszone i chyba przyniosły efekt. Jutro mam mieć usg. Ale cieszyć się będę jak je faktycznie zrobią i będzie wszystko ok z dziećmi. Nawet prof. Ł z Invicty kontaktował się z ordynatorem. Mam nadzieję, że będę miała to usg
 
Fusun kciuki za jutrzejsze usg! zeby sie odbylo i pokazało, ze z dziewczynkami wszystko ok! a jak sie w ogóle czujesz?

martaczi z tego co się orientowałam i podpowiadały dziewczny to kilka sztuk 56 (bo dzidzia z tego szybko wyrasta, a moze byc tak ze bedzie za duza na ten rozmiar:p) i kilka 62. Nie wiem co znaczy kilka, bo ja poki co mam w rozmiarze 56: 5 sztuk bodzików z krótkim rękawkiem, 2 body z długim rękawem, 2 pajace i 2 sztuki półśpiochów i mam stresa czy to nie za mało. Duuuzo duuuuzo wiecej ciuszków nakupowałam w rozmiarze 62 ;-) pewnie cos jeszcze dokupie, bo fakt, ze debiutuje w roli mamy i kupującej wyprawke sprawia, ze caly czas mi sie wydaje ze mam za malo:p teraz mam rozkminy kiedy zaczac to wszystko prac i prasowac. Najchetniej juz bym zaczeła....

a wy dziewczyny kiedy zaczynałyście pranie i prasowanie? wiem, ze zadaje kretynskie pytania, ale mam mega cisnienie zeby sie dobrze przygotowac :-D
 
Ostatnia edycja:
Fusun kciuki za jutrzejsze usg! zeby sie odbylo i pokazało, ze z dziewczynkami wszystko ok! a jak sie w ogóle czujesz?

martaczi z tego co się orientowałam i podpowiadały dziewczny to kilka sztuk 56 (bo dzidzia z tego szybko wyrasta, a moze byc tak ze bedzie za duza na ten rozmiar:p) i kilka 62. Nie wiem co znaczy kilka, bo ja poki co mam w rozmiarze 56: 5 sztuk bodzików z krótkim rękawkiem, 2 body z długim rękawem, 2 pajace i 2 sztuki półśpiochów i mam stresa czy to nie za mało. Duuuzo duuuuzo wiecej ciuszków nakupowałam w rozmiarze 62 ;-) pewnie cos jeszcze dokupie, bo fakt, ze debiutuje w roli mamy i kupującej wyprawke sprawia, ze caly czas mi sie wydaje ze mam za malo:p teraz mam rozkminy kiedy zaczac to wszystko prac i prasowac. Najchetniej juz bym zaczeła....

a wy dziewczyny kiedy zaczynałyście pranie i prasowanie? wiem, ze zadaje kretynskie pytania, ale mam mega cisnienie zeby sie dobrze przygotowac :-D
czasami te ciuszki na 56 dziecko nosi długo moja mała nosiła je 2,5 miesiąca to zależy jaki duże bedzie dziecko:-) Milenka urodziła sie 50 długa
 
reklama
Do góry