reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny, jesteście kochane, ale to co przytrafiło się mi nie może mieć takiego wpływu na Was, na to forum, które jest bardzo ważne i potrzebne. Więc piszcie o swoich radościach i problemach. Mi jest niewyobrażalnie smutno, ale przecież nie z powodu Waszej radości z cudu, którego doświadczacie. To już nie jest mój wątek niestety, ale Wasz tak. Moja żałoba nie może go zdominować. Dziękuję Wam za wszystko, za to że zawsze byłyście, wspierałyście, doradzałyście.
 
reklama
Dziewczyny przerazaja mnie te wszystkie ostatnie wiadomosci - czy nie mozemy na spokojnie przechodzic tych ciaz tylko non stop musimy sie martwic....normalnie brak slow

ema51- ehhh napewno strachu przeszlas co nie miara... odpoczywajcie teraz bo to chyba najlepsze i jedyne co mozecie zrobic mam nadzieje ze piatkowa wizyta was upokoi

Labo, milagros - malo wod zle duzo wod tez zle i wez tu badz spokojnym w ciazy...ale czy picie ma tutaj az tak duze znaczenie - to chyba tez jest jakos juz rodzinnie uwarunkowane co?? chociaz skoro picie teraz wiekszej ilosci plynow moze pomoc to oczywiscie Labo pij ile wlezie, dobrze ze bedziesz pod stala opieka teraz... ja ogolnie tez duzo nie pije - wszystkich plynow moze z poltora max do 2 litrow w tym samej wody moze litr...

Jogo - no teraz to nam te brzuszki dopiero pojda w przod - a tobie w dwa tygodnie tak przybylo to tylko sie cieszyc:tak: co do tych naszych mysli tez sie czesto laje za to ze mysle ze chcialabym byc np na chorobowy a pozniej sobie mysle ze glupia jestem ze lepiej chodzic do pracy i zeby nic sie nie dzialo niz odwrotnie....

Fusun - calym sercem z Toba... nie ma dobrych slow ale jeszcze wierze w lepsze dni.....
Molla - mam nadzieje ze u was wszystko dobrze...
Maja - szkoda ze nic sie nieodzywasz....
Niepokorna - daj znac co u was??

I dziewczyny napiszcie jakies pozytywne wiadomosci, bo tez mam usg w przyszlym tygodniu i sie martwie jak jasna chol...ra...
 
Ostatnia edycja:
Madzia ja mialam przepisany jodid, bralam 1,5 tabletki dziennie czyli 150j,później przeszlam na zestaw witamin prefna plus i dokladnie taka sama zawartość jodu jest w tym zestawie wiec jodid odstawilam.
 
Madzia ja mialam nadczynność,po kilku miesiącach brania eutyroxu mam teraz wynik tsh 0,4 a norma jest od 0,2. Boje sie ze jak mi tak spada szybko to zebym w niedoczynność nie wpadla :-\
 
witam dziewczynki:)
ja po wizycie serduszkowej i jest wszystko ok:) widziałam pulsującą kropeczkę:) a bąbelek ma już 10 mm:) co do odwarstwienia to powiedział że widzi niewielkie, ale że mam się nie martwić, że większość kobiet w ciąży ma i dopóki nie ma krwawienia jest ok i powinno samo się wchłonąć... ogólnie jak zapytałam jak teraz dalej się zachowywać, tzn czy leżeć czy jak, to powiedział że dość normalnie no może poza biegami, skokami itp, że starać się nie przemęczać i odpoczywać w ciągu dnia ale żeby nie popadać w skrajności i nie leżeć plaskiem bo to przesada...
więc mam nadzieję że wszystko się ładnie pięknie samo wchłonie:)
tylko wizyta jakoś taka taśmowa...tak na szybko, zwykle doktorek więcej czasu poświęcał, więcej poopowiadał...
jestem umówiona na 15 maja na usg i już teraz na 23 kwietnia do gina który będzie prowadził ciążę:)
pozdrawiam wszystkie:)
 
Witam,u nas ok :) ciagle na lekach przeciwymiotnych... hormony tarczycy bez zmian ale nie biore zadnych lekow... Nastepne usg dopiero 13 maja wiec musze jeszcze poczekac aby zobaczyc maluszka i aby potwierdzic plec :) co do ruchow to sama nie wiem czy to malenstwo czy to jelita pracuja...chyba jak porzadnie kopnie to bede miala pewnosc ;)
 
reklama
Foote - bardzo sie ciesze ze plamienia ustaly, wszystko idzie w dobrym kierunku trzymam kciuki za kolejna pozytywna wizyte i pamietaj zeby duzo odpoczywac...

Ema51- fajnie tak zobaczyc maluszka nie? super ze wszystko idzie w dobrym kierunku i pamietaj zadnych skokow ze spadochronem:-D

Niepokorna - no nareszcie sie odezwalas chociaz myslalam ze juz wymioty sie skonczyly a ty dalej bidulko sie meczysz och wspolczuje - ale najwazniejsze ze dzidzia zdrowa - rozumiem ze juz wiesz co tam sie ukrywa tylko czekasz na potwierdzenie??

Wczoraj ogladalam program o invitro na TLC - juz zapomnialam ile to trzeba bylo przejsc zeby byc tu gdzie jestem - ryczalam caly odcinek - ile to bylo wylanych lez, oczekiwania, zamartwiania sie - tego naprawde nikt inny nie zrozumie.... szkoda ze jeszcze czasem musimy przechodzic przez wiecej problemow.... Dzisiaj leci tez pierwszy odcinek in vitro- 9 miesiecy pozniej...
 
Do góry