reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

witam! Śmiać mi się chcę, robiłam badania okresowe, lekarz zakładowy zabronił mi pracować w moim zakładzie, ze względu na szkodliwe warunki pracy, ale wypisał druczek,że mogą mnie przekierować na inne stanowisko.Zadzwoniła do mnie kadrowa, która poinformowała mnie,że nie bardzo mają gdzie mnie przesunąć i żebym wzięła sobie L4....No to jest śmiech, człowiek dobrze się czuje, może pracować, chce, i jeśli pogrzebałyby w papierach, to stanowisko by się znalazło, ale PO CO!!! Cóż, nie będę się "kopać z koniem", skoro wszyscy mnie wyrzucają na to L$, to idę, a co tam! Odpocznę!Tylko szlag mnie trafia, jak potem ginekolodzy opowiadają, jak to kobiety w ciąży robią wszystko,żeby nie pracować, mimo,że mogą!Ale to jest nasz kraj....Ot, co.:no:
A a propos badań, tych na HIV, HCV itd. ile one są ważne?
 
reklama
milaa hahahah, no nic innego mi nie pozostaje, ale wiesz, czuję się świetnie i po prostu...nie tak to sobie wyobrażałam ;-)ale dzidzia na tym skorzysta, więc się już nie denerwuję :tak: chyba się nauczę robić pierogi i piec ciasta :-D a może szydełkowanie?
 
Hej ja nadal w szpitalu,bo moja hemoglobina jest tragiczna i nie chcą mnie puścić do domu,mała na razie na sztucznym mleku bo jeszcze walczę o pokarm ale idzie ku lepszemu,zdjęcie małej wstawię w domu bo nie wiem jak to przez tel zrobić do usłyszenia wkrótce
 
reklama
Do góry