reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny wygrałam prawie jak los na loterii, jedna babka z moich okolic ogłaszała ze sprzeda ciuszki dla chłopca 50-68 rozmiar... za cenę 20€ także jestem w posiadaniu 3 wielkich worków (Takie na śmieci) cudnych ubranek. Głównie markowe 🥰 no masakra. Więcej przyda mi się na później bo te mniejsze to głównie z krótkim rękawkiem ale sporo jest spodenek, bluz, kurteczek. Szykuje się na meeega duże pranie.

Moje pytanie - jaki proszek bądź płyn do prania polecacie mamusie? Muszę ostro je odświeżyć
Ja ostatnio kupiłam Ariel dla dzieci A tak to Le chat bebe tyle że w fr więc Noe wiem czy jest dostępny.Ale mega ci się udało i super że po kimś bo mówią że dobrze jak ciuszki są prane już kilkanaście razy.Pranie prasowanie układanie tych słodkich rzeczy jest jednym z najlepszych etapów w ciąży.
 
Ja niezgodnie z tym co zalecają piorę wszytsko w płynie do prania dla dzieci i w płynie do płukania. Nie mogę bez płynu, bo wg mnie ubranka są twarde. Wszystko w 30C-40C i potem obowiązkowo prasuje.
A to co zalecają?Ja ten proszek co używałam super nie musiałam płynu nawet i przeważnie 60 stopni daje.
 
A to co zalecają?Ja ten proszek co używałam super nie musiałam płynu nawet i przeważnie 60 stopni daje.
Ja też używam tylko proszku do prania, w minimalnej ilości. Prasowalam rzeczy noworodka może ze dwa tygodnie, potem już mi się nie chciało. Z płynów do płukania zrezygnowałam dawno temu, starszak ma alergię, pewnie jakaś chemia w tym siedzi. W pralce zawsze mam włączone dodatkowe płukanie. Używam loveli.
 
Dziewczyny wygrałam prawie jak los na loterii, jedna babka z moich okolic ogłaszała ze sprzeda ciuszki dla chłopca 50-68 rozmiar... za cenę 20€ także jestem w posiadaniu 3 wielkich worków (Takie na śmieci) cudnych ubranek. Głównie markowe 🥰 no masakra. Więcej przyda mi się na później bo te mniejsze to głównie z krótkim rękawkiem ale sporo jest spodenek, bluz, kurteczek. Szykuje się na meeega duże pranie.

Moje pytanie - jaki proszek bądź płyn do prania polecacie mamusie? Muszę ostro je odświeżyć
Ja uzywam loveli
 
Sam płyn do prania.
Ja w 40C, bo większość ciuszków niby w takiej temp max mozna.
Ja do szpitala wzięłam używane ubranka i kilka lidlowskich. Na wyjście mialam z Pinokio. Po powrocie te wszystkie wtxucilam do 95 stopni i nic sie nie stało. Balam sie głównie o te z lidla choc jak coś to majątku zs nie nie dalam i te z pinokio bo fajny zestae maz przywiózł i mimo ze na metkach pisala niska temperatura to nic sie nie stało.
Kiedys do odplamiania uzywalam mydelka ale ono juz nie sprawdza sie u mnie i teraz do każdego prania daje moje najnowsze odkrycie odplamiacz sil. Kupilam w niemieckim sklepie i uważam ze jest rewelacyjny. Jak będziecie mialy okazję to wypróbujcie bi na prawde daje rade. Włączam tylko dodatkowo odplamianie nastawiając pranie. Nic wcześniej nie mocze.
 
Ja do szpitala wzięłam używane ubranka i kilka lidlowskich. Na wyjście mialam z Pinokio. Po powrocie te wszystkie wtxucilam do 95 stopni i nic sie nie stało. Balam sie głównie o te z lidla choc jak coś to majątku zs nie nie dalam i te z pinokio bo fajny zestae maz przywiózł i mimo ze na metkach pisala niska temperatura to nic sie nie stało.
Kiedys do odplamiania uzywalam mydelka ale ono juz nie sprawdza sie u mnie i teraz do każdego prania daje moje najnowsze odkrycie odplamiacz sil. Kupilam w niemieckim sklepie i uważam ze jest rewelacyjny. Jak będziecie mialy okazję to wypróbujcie bi na prawde daje rade. Włączam tylko dodatkowo odplamianie nastawiając pranie. Nic wcześniej nie mocze.
O muszę zobaczyć czy u nas tego odplamiacza nie ma. Do tej pory używam zwykłego mydła i słoneczka , wszystko schodzi.
 
reklama
Do góry