reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
memories GRATULACJE dla was!!! :-):-):-)
a mój synek zaczął przybierać na wadze, w ciągu 9 dni przybrał prawie 400 g, jutro kończy 4 tygodnie i wazy 3940 g :-D:-D za dwa tygodnie szczepienia.Czyli mleczko hula, dziecko jest odkarmione, a mamusia naściągała pokarmu i jutro idzie do kina YUPI!!!!!! :rofl2::happy::happy:
 
Memories gratulacje:) synek przyszedł na świat z zaskoczenia:)

Avocado mam podobnie młoda przy zmianie pieluszki lubi robić fontannę:)

Gotadora ja właśnie nue chce czytać na forach informacji o tym ze szczepionki przyczyniły się do np autyzmu. Rozmawiałam z Polozna i pediatra i mówią ze to nic nie ma do tego. Generalnie jedno i drugie polecali 5w1. Prawdopodobnie te sanecszxzepiobki są trż w stanach. Nawet trafiają się te same numery seryjne. To jest pocieszające ze Polska jednak nie ma gorszych... Ale o rtęci nie słyszałam.... Słabo...
 
Malinuś odnośnie szczepień to bardzo trudne pytanie, bo trudno na nie odpowiedzieć. jest sporo zwolenniczek tych skojarzonych szczepionek, ja z mężem po naczytaniu się o szczepieniach i po tym jak zmieniły się moje dzieci nie chcemy ich szczepić i nie możemy pojąć co w nas wstąpiło aby pozwolić aby naszym dzieciom podano rtęć, czemu nie spytaliśmy o skład szczepionek, czemu nikt nam nie powiedział, czemu nie mamy wyboru. Chyba dlatego,ze do głowy nam nie przyszło, że w szczepionkach jest trucizna. Ale nie wszystkie zawierają szkodliwe związki. Czytałam że dużo dzieci źle znosi skojarzone szczepionki, w ogóle dużo dzieci źle znosi szczepionki, a już najgorsze jest to,że są ludzie którzy po zaszczepieniu stracili swoje dziecko. Zaszczepić niedobrze, nie zaszczepić też niedobrze. My mamy kolejne szczepienia 14 lutego i nie wiem co zrobimy, jeśli się zdecydujemy to z pewnością nie zgodzimy się na 4 szczepionki w jednym dniu i na tę która zawiera rtęć.
u mnie z tymi szczepieniami było tak ze w 6 tygodniu wziełam ta skojarzona zeby nie kłuć małej 4 razy (koszt 230 zł) i wtedy nic jaj nie było a teraz byłam w środe tez szczepionka skojarzona i mała miała gorączke 38,7 także nie dobrze ja zniosła następne szczepienie 25 lutego i az sie boje co tym razem bedzie
 
A propos ubranek, na noc i w domu najwygodniejsze pajace rozpinane na dole i wzdłuż brzuszka.Super są bodziaki plus półśpiochy ze stopami (ale to na chłody)bo np w body ciężko walczyć ze skarpetkami i spodenkamiczy spodniopodobnymi tworami;-)a mój mąż to wogóle nie macierpliwości do skarpetek, które lubią jeszcze spadać...
Szczepienia wybraliśmy 5w1, chcieliśmy 6w1 ale pediatra nam dziś odradziła w związku z ostatnią historią o powikłaniach, pewnie przypadek jeden na 100, ale lepiej dmuchać na zimne...
A ja aż tak często Erka nie przebieram, on robi kombi-w krótkim czasie robi kupę i czasem brudzi ubrankoi za chwilę ulewa na rękaw, i wtedy idzie do przebrania;-)a najczęściej robi kupę tuż po kąpieli, w nową pieluchę jak jest czysty, naoliwkowany itd.:-)
 
Memories, co za niespodzianka :))))
Gratuluję, Kochana :-D
Nic się nie martw, że nie byłaś liderką na naszej liście.Teraz rozpoczął się nowy etap w Twoim, w Waszym życiu
i od 14 stycznia jesteś nr 1 dla Twojego synusia :-)
 
Gotadora ja właśnie nue chce czytać na forach informacji o tym ze szczepionki przyczyniły się do np autyzmu. Rozmawiałam z Polozna i pediatra i mówią ze to nic nie ma do tego. Generalnie jedno i drugie polecali 5w1. Prawdopodobnie te sanecszxzepiobki są trż w stanach. Nawet trafiają się te same numery seryjne. To jest pocieszające ze Polska jednak nie ma gorszych... Ale o rtęci nie słyszałam.... Słabo...

jednak lepiej poczytać, tu link między innymi jest napisane o badaniach i porównaniach pomiędzy PL a USA

https://groups.google.com/forum/#!topic/pl.sci.medycyna/KUB2IQ9jA38
 
Memories gratulacje synka !!!
dziewczyny byłam dzisiaj na usg i dzidzia rośnie ale krwiak tez urósł :( musze leżeć jeszcze do 27 i kolejne usg i decyzja co dalej . Ale najważniejsze ze 7 tydzień mam za sobą .
 
Malinuś odnośnie szczepień to bardzo trudne pytanie, bo trudno na nie odpowiedzieć. jest sporo zwolenniczek tych skojarzonych szczepionek, ja z mężem po naczytaniu się o szczepieniach i po tym jak zmieniły się moje dzieci nie chcemy ich szczepić i nie możemy pojąć co w nas wstąpiło aby pozwolić aby naszym dzieciom podano rtęć, czemu nie spytaliśmy o skład szczepionek, czemu nikt nam nie powiedział, czemu nie mamy wyboru. Chyba dlatego,ze do głowy nam nie przyszło, że w szczepionkach jest trucizna. Ale nie wszystkie zawierają szkodliwe związki. Czytałam że dużo dzieci źle znosi skojarzone szczepionki, w ogóle dużo dzieci źle znosi szczepionki, a już najgorsze jest to,że są ludzie którzy po zaszczepieniu stracili swoje dziecko. Zaszczepić niedobrze, nie zaszczepić też niedobrze. My mamy kolejne szczepienia 14 lutego i nie wiem co zrobimy, jeśli się zdecydujemy to z pewnością nie zgodzimy się na 4 szczepionki w jednym dniu i na tę która zawiera rtęć.

Gotadroa, opinie o szczepieniach są podzielone. Jedni szczepią skojarzonymi, inni pojedynczymi. Ale szczepią.
A nie szczepiąc w ogóle, to można dziecku więcej krzywdy wyrządzić, niż szczepionkami.
Oczywiście ostateczną decyzje i tak podejmują rodzice. Tylko, żeby potem jej nie żałować.
 
reklama
Lawendowy :szok::szok::szok: to się nazywa wyprawka. Ja to mam mniej wszystkich ubrań od Ciebie, a rozmiary różne (od 56 do 80 nawet). Tyle że u mnie 95% wyprawki to body, śpiochy i pajace.

Memories gratuluję!!!

jogo na pewno na następnej wizycie krwiak będzie o wiele mniejszy albo go nie będzie. Musisz być dobrej myśli.
 
Do góry