reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Sylwia jeszcze Wam nie Gratulowałam :-) Życzę spokojnego macierzyństwa. Mały jest grzeczny, przesypia noce?
Szyszka studniówka :-) a podobno ma się raz w życiu.

Fusun cały czas trzymam mocno kciuki za całą trójkę. Przykro mi, że musisz przez to przechodzić. Bądź silna. Jak się czujesz?

Martaczi jak przeczytałam jaki jest wynik badań zrobiłam ufff. To teraz już na spokojnie możesz zająć się wyprawką. Ja ruchy czuję już od ok tygodnia, a wcześnie były tylko takie nieśmiałe bąble w brzuchu. Bardzo to przyjemne :tak: He, he to spędzamy dzisiejszy dzień bardzo podobnie. Spisałam, jak na razie wstępną listę rzeczy do kupienia wraz z liczbą potrzebnych sztuk i przeglądam internet.

Labo pochwal się imieniem:tak: na kiedy masz datę porodu?

Mam pytanie do mam;-): czy wasze dzieci śpią w śpiworkach? i na co zwrócić uwagę przy ich kupnie, jak dobrać ich wielkość do dziecka i czy w lecie będzie mi potrzebny?
 
reklama
Siaga mój Eryk śpi w śpiworku, szczerze mówiąc, kupiłam na próbę w second-handzie, za jakieś śmieszne 12 zł taki od 0-3 miesięsy, z frotkąna zewnątrz, w srodku bawełna, jakiejś dobrej marki, chyba Mothercare, i jest super!mały w kocykach się rozkopuje, w chłodniejsze dni na to jeszcze przykrywałam go kocykiem.No i jak sie np. przeleje, to śpiworek to dodatkowa ochrona, i łóżeczko nadal czyste :-)za niedługo już będzie za mały,a następny mam większy, nie wiem, czy nie za duży, z mamas&papas, też z sh, są tanie, widać,ze praktycznie nówki, możńa wyprać, wyprasować i ....używać :-)ja polecam!
 
Siaga będzie Aleksandra a termin mam na 7 sierpnia ale to wciąż się zmienia bo w 9 tygodniu był na 9 poza tym mała jest dość długa i wg kości udowej ma tydzień do przodu więc na razie nie biorę go na serio bo wiadomo , że im bliżej tym będzie pewniejszy .
 
martka dzięki, upewniłaś mnie, że zakup śpiworka to dobra decyzja :tak:

labo piękne imię. termin mam na 10 sierpnia, ale jak na razie mały jest duży, więc albo urodzę nieco wcześniej, albo będę miała duże dziecko :-D, ale masz rację, dopiero w lecie okaże się kiedy TO nastąpi.
 
Martaczi ten wozeczek nazywa sie Mathercere orb pram system. Wiesz w ciazy to juz tak jest ze zdarzają sie gorsze dni , moze dzień w łóżku wystarczy. Zaczęłaś juz robić wyprawkę ?

labo imię bardzo ładne , mam w rodzinie duże Aleksandry i takie miesięczne tez:)

niepokorna co tam u ciebie ? Mam nadzieje ze lepiej sie juz czujesz ?

Zuzia a ty jak tam? Praca bardzo cie męczy?
 
Lawendowy gdzie mogę w Gdańsku albo w Gdyni pojechać na zakupy zobaczyć wózki, łóżeczka .?

Martaczi, w Gdańsku możesz podjechać do:

- Akpol ul. Jaśkowa Dolina 84
- Mama i ja, ul. Grunwaldzka 355
- Smyk, Matarnia Centrum Handlowe

W Gdyni:
- Mapu, ul Hutnicza 46
- Mama i ja, ul. Morska 46
- Bobo wózki, ul Nowodworcowa 22

http://www.bobowozki.com.pl/

Największy wybór łóżeczek jest w Mama i ja, a wózków w Mapu i Bobo wózkach.
W Mapu maja teraz promocje na niektóre modele:
https://www.facebook.com/photo.php?...371934.-2207520000.1395076463.&type=3&theater

EDIT: Labo, Hurtownia Bajka jest w Tczewie i Dąbrówce Tczewskiej.

Martaczi, przypomniało mi się jeszcze o Tygrysku, który jest w Rumii, Wejherowie i Pucku.

Sklep internetowy Tygrysek etygrysek.pl
 
Ostatnia edycja:
Aktualizacja dotyczy Labo :))
A swoją drogą 7 sierpnia, to moja rocznica ślubu ;)


KWIECIEŃ

1.MAZENKA (26 kwiecień 2014) córka
_____________

MAJ
2. LAWENDOWY SEN (12 maj 2014) córka Zosia
3 .MEGI* (20 maj 2014) syn

____________

CZERWIEC
4. NIKA85 (5 czerwiec 2014)
5. SZYSZKA87 (25 czerwiec 2014) syn Antoś

____________

LIPIEC
6. 24MAGDA09 (04 lipiec 2014)
7. MOLLA (07 lipiec 2014) syn
8. FUSUN (18 lipiec 2014) córka x2
9. MINNI27 (29 lipiec) córka


____________

SIERPIEŃ
10. PETI30 ​(1 sierpień) córka Lucy
11. MARTACZI (2 sierpień) syn
12. LABO75
(7 sierpnień) córka Aleksandra
13. SIAGA (10 sierpień 2014) syn

____________

WRZESIEŃ
14. JOGO (2 lub 6 wrzesień)
15. ZUZIA2011
(5 wrzesień)
16. ELLENI (5 wrzesień)
17 NIEPOKORNA (5 wrzesień)


____________

PAŹDZIERNIK
18. MADZIA76 (18 pażdziernik)
 
Lawendowy Sen :-) oj to będzie się działo 7 sierpnia :-) , ale co to będzie 5 wrzesnia? w moje imieniny :szok: Jedno mogę powiedzieć o 5 tym września - co roku to piekny dzień, więc na pewno będzie to piękny dzień na powitanie maluszków :tak:

Fusun co u Ciebie? może jesteś w tym drugim szpitalu?

Molla a wiesz,że i o Tobie często myślę? odezwij się czasem - jak się czujesz?

Maja smutno tu bez Ciebie, odezwij się do nas, wszystkie się martwimy co u Ciebie słychać
 
Sylwia akurat dzisiaj miałam rozmowę z anestezjologiem i opisywała dokładnie to powikłanie, a ja cały czas myślałam o Tobie. Przykro mi, że spotkało Cię to rzadkie powikłanie, ale dobrze, że wyszłaś z tego.

Fusun to bardzo smutne co piszesz, może rzeczywiście warto zmienić klinikę? Nie ma dobrej rady... Trzymam za Was kciuki, zawsze trzeba mieć nadzieję. Wierzę, że wszystko się dobrze skończy.

martaczi nie mogło być inaczej! gratuluję :-D

elleni gratuluję córci!

szyszka woow, już studniówka? a kreacja wybrana? :-D

jogo jak poczułaś coś dziwnego i nowego, to na bank jest to maluszek. Pięknie! :-D

gotadora już ząbki? Jezu jak to leci...

Siaga ja też będę kładła małą w śpiworkach. U mnie w szpitalach zalecają je i zachwalają ze wszystkich stron ;-).

Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam, bo jestem nieziemsko zakręcona. A wszystko przez dzisiejszą wizytę. Wszyscy mega mili, od pielęgniarki rejestrującej, przez położną robiącą ktg, po lekarzy, z którymi rozmowy były przyjemnością. Po wysłuchaniu naszej historii nikt nie miał wątpliwości, że będzie cc, pani doktor, która miała podjąć decyzję od razu była zdania, że to najlepsze rozwiązanie, a anestezjolog skomentowała, że się nam nie dziwi :tak:. Od razu dostaliśmy termin i malutka przyjdzie na świat 14.04.14 :-D. Chyba, że się pospieszy, ale wtedy mam wsiadać w karetkę i kazać wieźć się do nich, a w razie fałszywego alarmu nic się nie stanie, oni to załatwią :-D. Jestem bardzo szczęśliwa i w końcu spokojna. Zadziwiające jak bardzo różnią się od siebie kliniki w poszczególnych miastach. I opinie lekarzy i położnych... tam czułam się totalnie olana, jak wariatka, a tu pełne zainteresowanie, dokładny spis wszystkich leków, chorób, pełen wywiad min. odnoście alergii na insuliny, dokładne wyjaśnianie procedur, eeeeh. I stwierdzenie, że mamy tyle podstaw do cc, że będzie to naprawdę bezproblemowe i bezpieczniejsze. I komu tu teraz wierzyć, co jest lepsze? ; P
 
reklama
Mazenka, już spieszę zaktualizacją :)

KWIECIEŃ

1.MAZENKA (14 kwiecień 2014) córka
_____________

MAJ
2. LAWENDOWY SEN (12 maj 2014) córka Zosia
3 .MEGI* (20 maj 2014) syn

____________

CZERWIEC
4. NIKA85 (5 czerwiec 2014)
5. SZYSZKA87 (25 czerwiec 2014) syn Antoś

____________

LIPIEC
6. 24MAGDA09 (04 lipiec 2014)
7. MOLLA (07 lipiec 2014) syn
8. FUSUN (18 lipiec 2014) córka x2
9. MINNI27 (29 lipiec) córka


____________

SIERPIEŃ
10. PETI30 ​(1 sierpień) córka Lucy
11. MARTACZI (2 sierpień) syn
12. LABO75
(7 sierpnień) córka Aleksandra
13. SIAGA (10 sierpień 2014) syn

____________

WRZESIEŃ
14. JOGO (2 lub 6 wrzesień)
15. ZUZIA2011
(5 wrzesień)
16. ELLENI (5 wrzesień)
17 NIEPOKORNA (5 wrzesień)


____________

PAŹDZIERNIK
18. MADZIA76 (18 pażdziernik)
 
Do góry