reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

foote.. cieszę się że kosmówka wróciła do normy:)
a możesz mi powiedzieć czy leżałaś plackiem?? bo mi lekarz powiedział żeby nie przesadzać, więc sobie po domu spaceruję, co prawda nic nie robię męczącego, ale a to posiedzę z rodzicami piętro niżej, a to powyleguję się z książką czy przed tv, potem znowu malutki spacerek na ploteczki do rodziców i tak mi dzień mija... mam nadzieję że to też można zaliczyć do oszczędzania się - w sensie nie robię nic co mogłoby być męczące...
a wizytę mam 23 i też mam nadzieję usłyszeć że wszystko ok...
no biorę też oczywiście lutkę i duphaston regularnie:)
pozdrawiam wszystkie koleżanki:)
 
reklama
Mazenka, doczekałaś się i Ty ;-)
Podium jest Twoje. Koszulka liderki również
:tak:

Pewnie siedzisz cichutko i odliczasz godziny do przywitania swojej córeczki.


podium.jpg

KWIECIEŃ

1.MAZENKA (14 kwiecień 2014) córka
_____________

MAJ
2. LAWENDOWY SEN (12 maj 2014) córka Zosia
3 .MEGI* (20 maj 2014) syn

____________

CZERWIEC
4. NIKA85 (5 czerwiec 2014)
5. SZYSZKA87 (25 czerwiec 2014) syn Antoś

____________

LIPIEC
6. 24MAGDA09 (04 lipiec 2014)
7. MOLLA (07 lipiec 2014) syn
8. MINNI27 (29 lipiec) córka


____________

SIERPIEŃ
9. PETI30 ​(1 sierpień) córka Lucy
10. MARTACZI (2 sierpień) syn
11. LABO75
(7 sierpnień) córka Aleksandra
12. SIAGA (10 sierpień 2014) syn

____________

WRZESIEŃ
13. JOGO (2 lub 6 wrzesień)
14. ZUZIA2011
(5 wrzesień)
15. ELLENI (5 wrzesień)
16 NIEPOKORNA (5 wrzesień)


____________

PAŹDZIERNIK
17. MADZIA76 (18 pażdziernik)
 

Załączniki

  • podium.jpg
    podium.jpg
    6,8 KB · Wyświetleń: 45
Szyszka, w czwartek jadę do szpitala i dowiem się konkretów, kiedy będę miała cc.
Mam nadzieję, że to będzie w maju, a nie zaraz po świętach :tak:


Jogo, nie piszę, bo walczę od ponad dwóch tygodni z przeziębieniem. Niestety dostałam antybiotyk, bo gorączka doszła do głosu.


Sylwia, to niesamowite, jak takie małe stworzenie potrafi zmienić cały świat i decyzje podjęte jeszcze przed jego przywitaniem :-)
 
mazenkaTO JUŻ!!!:-D no to za chwilkę piękne chwile i świat do góry nogami;-)
lawendowya ty następna!też rzadziej będziesz tu zaglądać ;-)tak jak napisałaś Sylwii, mała istotka zmienia wszystko!a najbardziej się ona sama zmienia, hihi, a każda noc...jest inna, ech...już nigdy się nie wyśpię!Eruk zajmuje coraz więcej łóżka, a koty się wszędzie wepchną, i wyślij się tu człowieku...:zawstydzona/y:
szyszka ja miałam karuzelke i konika morskiego, i to się przydało.Teraz tylko mata edukacyjna.Ale tak jak pisałam, z tego co obserwuje, to teraz My jesteśmy najlepszymi zabawkami dla synka;-)nasza uwaga, pieszczoty, gilgotki i mały śmieje się w głos:-)najbardziej lubi siadać jak się go złapie za rączki.
sylwiasuper, że możesz zostać z małym dłużej :-D a ci do dźwiękowych zabawek-mój ma je gdzieś ;-)a jak nie może zasnąć to zamiast konika puszczam mu dźwięk wody, mam aplikacje na tabket rożnych dźwięków, i to pomaga.Czasem woda i bicie serca razem pomagały;-)
 
He he Sylwia - ja jednak widze ze nie ma co za duzo planowac z dzieciaczkami bo zycie i tak zweryfikuje:) Pamietam jak pisalas zadnych smoczkow;-) A teraz pozostanie w domku - ale wiesz bardzo sie ciesze ze jednak zostajesz z Wiktorkiem dluzej - taki maly babelek napewno przywiazany do mamusi i tez nie chce bez niej byc:) Takze fajnie ze bedziesz dluzej cieszyc sie macierzynskim no i jestem pelna podziwu ze tak szybko myslisz o kolejnym :)


Szyszka no ja tez mysle ze po swietach smialo juz mozesz wszystko szykowac - to sie tak mowi zrobic tylko pranie ale napewno roboty co nie miara a przy okazji bedziesz widziec co jeszcze musisz dokupic i o czym pamietac:)

Jogo - wczoraj bylam ogladac ten wozek - ale nie wzielismy go - szczerze to bardzo odbiegal od wersji "w bardzo dobrym stanie" - naprawde brudny, poodzierany ja rozumiem ze jesli ktos go uzywal to musza byc oznaki ale nie za taka cene... wiec sobie odpuscilismy - mamy jeszcze sporo czasu teraz w Polsce poogladamy sobie w sklepach i moze tam nam jakis wpadnie w oko...
co do mowienia do maluszka stosuje ten sam trik na plec ale tez nie chce odpowiedziec;-)

Lawendowy -a ty gdzie sie tak doprawilas?? Duuuuzo zdroweczka zycze... fajnie ze kalendarz przypomnialas - tam juz chyba jakies nowe wpisy powinny byc ale niepamietam kto (Eleni - coreczka, Niepokorna -synek) no i mamy juz pazdziernikowe mamuski ale chyba nie podawaly jeszcze terminu no i wciaz czekamy na nowe... a podczytalam ostatnio stare forum i wiem ze znowu byl wysyp:-) wiec czekamy..
 
Ostatnia edycja:
Zuzia, nie mam pojęcia, gdzie się tak załatwiłam. Całą ciążę nic, nawet gardło mnie nie bolało. Zimą może ze dwa razy miałam czapkę na głowie i wszystko było dobrze. Ech, każdy mi mówił, że końcówka jest najgorsza, ale nikt nie uprzedzał, że i przeziębienie może dopaść :tak:

Już nanoszę poprawki do kalendarza. I faktycznie nie wszystkie dziewczyny podały mi info, żeby je wciągnąć na listę.
 
KWIECIEŃ
1.MAZENKA (14 kwiecień 2014) córka
_____________

MAJ
2. LAWENDOWY SEN (12 maj 2014) córka Zosia
3 .MEGI* (20 maj 2014) syn

____________

CZERWIEC
4. NIKA85 (5 czerwiec 2014)
5. SZYSZKA87 (25 czerwiec 2014) syn Antoś

____________

LIPIEC
6. 24MAGDA09 (04 lipiec 2014)
7. MOLLA (07 lipiec 2014) syn
8. MINNI27 (29 lipiec) córka


____________

SIERPIEŃ
9. PETI30 ​(1 sierpień) córka Lucy
10. MARTACZI (2 sierpień) syn
11. LABO75
(7 sierpnień) córka Aleksandra
12. SIAGA (10 sierpień 2014) syn

____________

WRZESIEŃ
13. JOGO (2 lub 6 wrzesień)
14. ZUZIA2011
(5 wrzesień)
15. ELLENI (5 wrzesień) córka
16 NIEPOKORNA (5 wrzesień) syn


____________

PAŹDZIERNIK
17. MADZIA76 (18 pażdziernik)
 
Foote , ema , lenkabar I majka - podajcie daty porodu do aktualizacji kalendarza. A tak Sobieski myself kto bedzie prowadzil kalendarz jak lawendowy będzie rodzic a to juz niedługo ? Moze Zuzia ty byś chciała?

Lawendowy duzo zdrowia ci życzę i niedługo juz ty będziesz nasza liderka.
Coś Marzenka sie nie odzywa moze juz urodziła ?

Zuzia jesli chcesz to popatrz na gumtree za wózkami tam sa często fajne ale moze faktycznie wam coś w Polsce wpadnie w oko. Ja rozważam jeszcze buogaboo maja świetna duża gondolę ale spacerówka jak na moje oko wystarczy do 2 lat a potem coś większego by trzeba było. Bardzo dużym minusem tego wózka jest tez cena niestety.
 
reklama
Melduję, że jestem nadal w dwupaku :rolleyes:. Mam zamiar wytrzymać do poniedziałku hehe. Nie mogę uwierzyć, że jutro ostatni dzień w ciąży:szok:. Nie ogarniam forum, bo albo śpię, albo latam po mieście, sklepach, porządkuję po raz setny pokoik i torbę, a później padam i znowu śpię... Dziwnie tak. I nie ma co kryć, delektuję się ostatnimi chwilami z brzuszkiem... To dziwne, ale nadal jestem totalnie spokojna, jakby nie docierało do mnie, że mogę już odliczać godziny, zero stresu :-D.

Jutro nadrobię co u Was słychać, jak tylko się wyśpię :rofl2:, dobranoc hehe, odmeldowuję się.
 
Do góry