reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
tez wlasnie chyba zrobie to stopniowo hehe mialam 2x1 teraz juz kilka dni biore 1x1 to juz na tym zakkoncze i juz chociaz dla psychiki to bym do konca ciazy brala hehe
 
Ona - ja tez odstawialam stopniowo, ostatnia tabletke ciagnelam bardzo dlugo... ale kiedys trzeba przestac. Tak chyba od 17tc nie bralam nic ale juz dokladnie nie pamietam. Z reszta mi tak gin powiedzial - odstawic jak bede psychicznie goto ;)
 
Peti - jaka sliczna ta twoja czarnulka - no wloski ma superasne:) Fajnie ze juz w domku - a co do spania no musi sie troszke przyzwyczaic kilka dni i sie unormuje...

Jogo - ja nie mam objawow a dzisiaj to mnie jakis kryzys dopadl chodze i rycze po katach czemu? - nie mam pojecia, poprostu gorszy dzien, o wszystko sie martwie i przejmuje ze nie mam nic instynktu macierzyskiego a myslalam ze bedzie wrecz odwrotnie po takiej walce o dzidzie, jeszcze martwie sie o to karmienie bo chcialabym dac maluszkowi to co najlepsze ale jakos sie nie widze jako karmiaca i tak znajduje sobie kolejne problemy ehhhh te hormony... Tez juz bym chciala zeby junior byl po tej stronie....
 
peti - gratulacje - cudna ta Lucy twoja:)

ja dziś już umawiałam się jednak do diabetologa,bo niestety normy nie uległy zmianie i dietka będzie mnie czekać koniecznie...
jak sobie tak sama teraz mierzę to mam nadzieję że dieta pomorze, bo teraz odstawiłam tylko słodycze i białe pieczywo właściwie, bo resztę jem dość normalnie i dwa razy 1 godz po obiedzie miałam 121, poza tym zawsze poniżej, tylko rano teraz ze trzy dni tak w granicach 93-97, a chyba musi być poniżej 90...
no cóż na szczęście wizyta umówiona już na czwartek, więc nie będę się dłużej zamartwiać sama...
tylko nie wiem jak to jest z porodem - na pewno przy insulinie trzeba ode mnie jechać do bydgoszczy, a jak jest przy samej diecie to się okaże pewnie jutro (muszę do mojego gina iść po skierowanie) lub w czwartek...
ojjj... zawsze się coś przyplącze żeby zbyt ładnie nie było...
pozdrawiam
 
Peti - gratuluję córeczki. Śliczna :)
A co do zatrzymania laktacji to w Polsce bierze się Bromergon bądź Dostinex (lepszy, szybciej zadziała). Ale wiem, że np. w Irlandii nie dają nic. Ty jesteś w Irl?
 
Jogo tak, wymazy to gbs ;)

My po wizycie. Szyjka długa (47mm), zamknięta więc porodu nie widać mimo moich dzisiejszych bóli podbrzusza. Ada waży 2800 i gin przewiduje jakieś dobicie do 3kg do dnia cc. Zostało dwa razy zgłosić się na KTG i koniec ciąży ;) Od ostatniej wizyty przez 2,5 tyg mała przybrała jakieś 600g więc te 3kg chyba prawdopodobne ;)
 
reklama
Dziekuje dziewczyny,pieknota spi od rana z przerwami na jedzenie,mam nadzieje ze dzisiaj pospimy :)

Fasun tak jestem w Irlandii,jutro ide w tej sprawie do gina,mam nadzieje ze cos tu maja,dzieki za odpowiedz.

Madzia dzieki,stare sprawdzone sposoby najlepsze,bandaz tez kupie:tak:

Niepokorna koniecznie sie musimy spotkac jak juz urodzisz .
 
Do góry