reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Bziumelka, ja do męża się śmiałam wczoraj jak narzekał że przez moją poduszkę do spania ma mniej miejsca w łóżku że jeszcze trochę a będzie mu wogóle ciasno jak brzuch się zrobi duży ;)
Tak narzeka na tego mojego rogala do spania ale jak tylko wyczuje moment w nocy że ja śpię bez to on się w niego wtula hahaha.
 
reklama
Zuzia chyba już tulisz Maleństwo skoro tak zamilkłaś :))))))) czekamy cierpliwie na relację!

Ja byłam dziś u neurologa z tym moim naciskiem na nerw kulszowy w kręgosłupie i usłyszałam, że dla ciężarnej w tej sytuacji nie da się zrobić.... NIC :baffled: żadne leki, żel, plastry nie wchodzą w grę. Ewentualnie masaże, termofor i duuuużo cierpliwości

Dziewczyny nie dajmy się zwariować z tymu porodówkami! Każda już wie co robić- będzie dobrze tak czy siak :))))))
 
Hej kochaniutkie dzieki za wszystkie kciukaski - faktycznie jestsm liderka:) no i jeszcze w dwupaku:( lekko niestety nie jest cos ostatnio same leniuszki na forum. Ja jak juz pisalam Skurcze mialam od wczoraj o 12,w poludnie juz byly co 3-6 minut ale dopiero na 19,kazali sie pojawic. No ale rozwarcia nie bylo wiec kazali czekac. No i tak cala noc. Rano mialam juz tak bolesne skurcze ze wylam i zsijalam sie z bolu ale rozwarcia brak. Dali mi najpierw tabsy, gas i dawke morfiny ale kurna nie pomagalo. W koncu poprosilam o epidural bo juz nie mialam sily. No i od godziny 10 nie czuje juz nic - nawet nie macie pojecia jaka jestem szczesliwa hihi i zasypiam praktycznie co chwile nawet piszac tego posta - organizm po tylu godzinach skurczy wykonczony. Rozwarcie niestety wciaz kiepskie wiec teraz dostaje leki no i czekamy az cos ruszy - takze wasze kciukasy jeszcze trzymajcie:)
 
Zuzia - to pewnie już kwestia godzin !!!! Czekaj i ciesz się faktem, że tysiące dziewczyn w Polsce właśnie zżera zazdrość za Twój epidural :D
 
Zuzia ale małe uparciuchy mamy na forum :-D trzymam nadal kciuki :-)

Magda w sumie wybrałam - Swissmed, tylko pod warunkiem że sytuacja finansowa mi na to pozwoli bo akurat z końcem roku mojemu m kończy się umowa i na razie nie wiemy co dalej. Jeżeli to nie wyjdzie to dwie opcje: gdyby były jakiekolwiek komplikacje (tfu tfu) lub mała będzie pchała się za wcześniej tj. przed 37tc- tylko Gdańsk Zaspa (tak zleca moja prowadząca). Gdyby wszyto było ok i w terminie ale będziemy bez kasy ;-) - moja gin. powiedziała że Gdynia Redłowo nie jest złym wyborem bo najbliżej a opinie podobno na ich temat dawno nieaktualne i przesadzone ...
Ale nie ukrywam że najwięcej opinii z pierwszej ręki mam o Swissmedzie i wolałabym tam zakończyć tą przygodę :tak: - Panie położne strasznie przypadły mi do gustu - wiem że to kwestia kasy ale mam to w nosie - po tylu staraniach i ciągłym strachu o ciążę chciałabym aby przynajmniej zakończenie było miłe ;-)


A tak z innej beczki - dziewczyny, chyba mi się mleko (tzn. siara) już pojawia :szok: Jakieś małe plamki zauważyłam ale myślałam że gdzieś się dotknęłam czy coś ale dzisiaj widziałam też na koszuli nocnej i strasznie mnie brodawki bolą - jakby ktoś szpilki wbijał albo papierem ściernym je potraktował :-p Nie wiedziałam że aż tak wcześniej może to nastąpić - chyba za dużo myślę o tym karmieniu :-D
 
Ostatnia edycja:
Wrzucam, choć pewnie za chwileczkę będę poprawiać :)

SIERPIEŃ
1. MADZIA I PIOTR (18 sierpień) córka Hanna


____________

WRZESIEŃ
2. NIEPOKORNA (1 wrzesień) syn Oliwier
3. JOGO (2 lub 6 wrzesień) córka Nadia
4. ZUZIA2011 (5 wrzesień) syn

____________

PAŹDZIERNIK
5. MAJKA201 (12 październik) syn
6. MADZIA76
(18 październik) córka Marcelina
7. LENKABAR (30 październik) syn Filip
____________

LISTOPAD
8. Bzibziok (7 listopad) syn Michał
9. FOOTE
(5 listopad) syn Jerzy
10. LOLITKA200 (13 listopad)
11. ESIEK (19 listopad) córka Małgosia
12. EMA51 (27 listopad) syn Jan

____________

GRUDZIEŃ
13. zula_5 (6 grudzień), bliźniaki
14. _Infinity_ (12 grudzień), córka Lenka
15. Ona232
(12 grudzień), syn Antoś

____________


2015

STYCZEŃ
16. Hope84 (1 styczeń) córka Nina
17. szczerbatka (13 styczeń) syn Piotruś
18. Magda_7891 (19 styczeń) córka
19. Bziumelka (20 styczeń) córka Sonia
20. Oktavi (22 styczeń), córka Jagienka
21. Emilia M (29 styczeń)
____________


LUTY
22. ewelina.br (4 luty) syn
23. Genna (19 luty), niespodzianka :)

24. montana8 (22luty)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zuzia do wieczora pewnie będzie po wszystkim :) kciukasy :)))

u mnie nic nadal czuje się jak bym miała rodzic za mc a nie w piątek . A dziś moja rodzinka się powiększyła urodziła kuzynka która miała termin na 10 września :)
 
Do góry