reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Boże kochana,strasznie przeżycia! najważniejsze,że wszystko jest już dobrze.
Kiedy macie zaplanowane jakieś kolejne badania?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Za dwa tygodnie jedziemy do szpitala na kilka dni będą mu robić ph metrie i zobaczymy co dalej
Muszę też umówić wizytę u chirurga gdzieś prywatnie bo w poradni przyszpitalnej termin dopiero za 4 miesiące

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Strasznie współczuję :( oby to było ostatni raz. Ale nie umiem sobie nawet wyobrazić co przeżyliście :(

Ja też mam podniesiony materac z jednej strony (pediatra i rehabilitantka od razu kazały tak zrobić), a dzieciaki kładziemy głównie na boczku (z wałkiem z kocyka między nóżki) i na brzuszku, bo ulewa im się nawet kilka godzin po jedzeniu..
Pozycja na boku jest bardzo bezpieczna ale Alan już nie pozwala się tak kłaść
Jak był mniejszy tylko na boku spał

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie musieliśmy reanimowac na szczęście wystarczyło tylko dmuchanie w twarz
Moim zdaniem cofnął mu się pokarm bo miał dużo śliny i po całym tym zajsciu zapchany nos także chyba idą w dobrym kierunku że to refluks
Zresztą dostał leki na refluks
Zabronili mi też dokarmiać mm
Kazali być na piersi i obserwować czy przybiera na wadze a w razie konieczności oszukiwać go wodą
Lekarz stwierdził że dziecko podwaja wagę urodzeniowa w wieku 6 miesięcy a on już prawie swoją podwoił
Ale podejrzewali też padaczke:(
Jeśli nie potwierdzi się refluks będą szukać przyczyny neurologicznej w kierunku właśnie padaczki:(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Tequila, nie strasz z ta padaczka[emoji15]


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tequila z tą wagą to pierwsze słyszę. Że niby co mam dawać mniej jedzenia? Przecież ona podwoi wagę urodzeniową jak będzie miała 3-4 miesiące.

Ja już to przerabiałam z pierwszą. Ona się w skali nie mieściła, taka była gruba. I ja, świeżo upieczona pierworódka, z wizjami jakiegoś monstrum. To się skończyło jak miała 2-3 lata. A teraz jest taka chudzina, w 10 centylu.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Strasznie współczuję :( oby to było ostatni raz. Ale nie umiem sobie nawet wyobrazić co przeżyliście :(

Ja też mam podniesiony materac z jednej strony (pediatra i rehabilitantka od razu kazały tak zrobić), a dzieciaki kładziemy głównie na boczku (z wałkiem z kocyka między nóżki) i na brzuszku, bo ulewa im się nawet kilka godzin po jedzeniu..
A mówią wszędzie, że niemowle powinno spać na płaskim, bez żadnej poduszki...To jak w kocu?Zwariować idzie :(
 
A mówią wszędzie, że niemowle powinno spać na płaskim, bez żadnej poduszki...To jak w kocu?Zwariować idzie :(

Bo ma spac na plasko, ale lozeczko ma byc minimalnie podniesione (podkladasz np ksiazki pod nogi lozeczka od strony glowy) i jak ma refluks to ma to pomoc w tym zeby sie nie zakrztusilo. Ale nie zawsze dziala jak widac...

Ja ju po wizycie. Lili wazy 2560g wiec nadal wg lekarki nie bedzie duza. Gbs pobrany, za tydz kolejna wizyta iw tedy sprawdzi szyjke czy cos sie dzieje. Poki co wszytsko oki.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też dziś byłam na wizycie :)Szyjka się skróciła ale nic ponad to się nie dzieje :( Chciałabym urodzić wcześneij, więc trzeba chyba Malutkiej pomóc ;)
 
reklama
Tez bym chciala, ale za cholere sie do spacerow zmobilizowac nie moge. Od przyszlego tyg juz musze sie zmusic. Nie wiem jak, ale musze...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry