reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Miałam się nie odzywać ale chcę się do tego odnieść. Nie podoba mi się to , że po pół roku nie obecności jest dyskusja na Mój temat, gdy dawno już nie mam konta ! I to przez osoby które wspierałam. Myślałam , że forum kto po in vitro od tego jest ale się myliłam! Szkoda , że wcześniej się nie dowiedziałam osobie takich fajnych informacji tylko teraż, gdy wam się dziewczyny udało wcześniej każda z was inaczej pisała widzę, że człowiek nie docenia tego co ma i pokazuje swoją wyższość przypominam spotkała nas ogromna tragedia , że nie możemy mieć naturalnie dzieci jedziemy na tym samym wózku. I pisanie o kimś kogo dawno nie ma i jeszcze tak jest nie na miejscu. I to jest mój ostatni post nie wypowiadam się więcej na ten temat i proszę o mnie nie pisać.

Ps. Kilka osób wcześniej pisało co u Nas ?
Nam się nie udało w 15 tygodniu [*][*]
Tak mi przykro... Pisałam do Ciebie jakiś czas temu, nie wiem czy odczytalaś. Straciłam ciążę w tamtym roku w 14 tyg. Jeśli masz jeszcze ochotę odezwij sie priv. Tulę Cię mocno...
 
reklama
Kurczę myślałam ze straty na przełomie 14-15 tydz sie niemal nie zdarzają . Jakoś tak sie przyjęło ze ciaza po 12 tyg jest juz bezpieczna . Przykre to i niesprawiedliwe. ...
 
Miałam się nie odzywać ale chcę się do tego odnieść. Nie podoba mi się to , że po pół roku nie obecności jest dyskusja na Mój temat, gdy dawno już nie mam konta ! I to przez osoby które wspierałam. Myślałam , że forum kto po in vitro od tego jest ale się myliłam! Szkoda , że wcześniej się nie dowiedziałam osobie takich fajnych informacji tylko teraż, gdy wam się dziewczyny udało wcześniej każda z was inaczej pisała widzę, że człowiek nie docenia tego co ma i pokazuje swoją wyższość przypominam spotkała nas ogromna tragedia , że nie możemy mieć naturalnie dzieci jedziemy na tym samym wózku. I pisanie o kimś kogo dawno nie ma i jeszcze tak jest nie na miejscu. I to jest mój ostatni post nie wypowiadam się więcej na ten temat i proszę o mnie nie pisać.

Ps. Kilka osób wcześniej pisało co u Nas ?
Nam się nie udało w 15 tygodniu [*][*]
Bardzo mi przykro [emoji58]To takie niesprawiedliwe , dużo siły życzę...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurczę myślałam ze straty na przełomie 14-15 tydz sie niemal nie zdarzają . Jakoś tak sie przyjęło ze ciaza po 12 tyg jest juz bezpieczna . Przykre to i niesprawiedliwe. ...
Dokładnie i ja tak myślałam... Czym takie straty po 12 tygodniu mogą byc spowodowane!? Chociaż ja się ostatnio dowiedziałam że u mnie w rodzinie siostra cioteczna mojego ojca kilka lat temu po ivf w 6 miesiącu miała martwa ciążę.

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Kurczę myślałam ze straty na przełomie 14-15 tydz sie niemal nie zdarzają . Jakoś tak sie przyjęło ze ciaza po 12 tyg jest juz bezpieczna . Przykre to i niesprawiedliwe. ...
Jogo a jak tam twoje maleństwo!? Nie chce jeszcze sie ewakuować!? Odliczamy....

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Dokładnie i ja tak myślałam... Czym takie straty po 12 tygodniu mogą byc spowodowane!? Chociaż ja się ostatnio dowiedziałam że u mnie w rodzinie siostra cioteczna mojego ojca kilka lat temu po ivf w 6 miesiącu miała martwa ciążę.

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Mamaginekolog stracila chyba w 24tyg...
A w moim otoczeniu byl przypadek, ze w 38tyg sie zdazylo... Dwa dni po badaniu usg, na ktorym wszytsko bylo ok.
Nie ma chyba czegos takiego jak bezpieczny moment w ciazy niestety...
Straszliwie to niesprawiedliwe.
Ja przezylam poronienie na bardzo wczesnym etapie, a dochodzilam do siebie kilka miesiecy. Nie wiem jak mozna sie otrzasnac po takiej poznej stracie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamaginekolog stracila chyba w 24tyg...
A w moim otoczeniu byl przypadek, ze w 38tyg sie zdazylo... Dwa dni po badaniu usg, na ktorym wszytsko bylo ok.
Nie ma chyba czegos takiego jak bezpieczny moment w ciazy niestety...
Straszliwie to niesprawiedliwe.
Ja przezylam poronienie na bardzo wczesnym etapie, a dochodzilam do siebie kilka miesiecy. Nie wiem jak mozna sie otrzasnac po takiej poznej stracie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale czym to może być spowodowane!!!??? Kuźwa to takie niesprawiedliwe!!!

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Mamaginekolog stracila chyba w 24tyg...
A w moim otoczeniu byl przypadek, ze w 38tyg sie zdazylo... Dwa dni po badaniu usg, na ktorym wszytsko bylo ok.
Nie ma chyba czegos takiego jak bezpieczny moment w ciazy niestety...
Straszliwie to niesprawiedliwe.
Ja przezylam poronienie na bardzo wczesnym etapie, a dochodzilam do siebie kilka miesiecy. Nie wiem jak mozna sie otrzasnac po takiej poznej stracie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
I mnie w mieście był przypadek tez dziewczyna w 38tc była na usg wszystko cacy. Dwa dni później coś ja brzuch bolał i poszła na IP i okazało się że dziecko nie żyje.
Na każdym etapie ciąży jest ryzyko. Dużo też słyszałam, że dziewczyny w 6-7mc traciły dzieci. Chyba po każdej stracie ciąży nie ważne na jakim etapie jest bardzo ciężko. A już na pewno po stracie po 6mc i wyżej.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moja mama urodzila martwe dziecko. Na kilka dni przed terminiem porodu zaplatalo sie w pepowine[emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22] mialabym starszego brata[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji46][emoji24]
 
Do góry