reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Pochwale sie prezentem na Dzien Kobiet, bo jestem mega zadowolona [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
Screenshot_20210303-105521__01.jpeg
 
Trafiłam tu przypadkowo i zobaczyłam Twój tatuaż. Piękny, sama projektowała ?Przepraszam, że się Wam tu wcinam. Mogłabyś pokazać ten z Lili, jestem mega ciekawa, może być na priv ;) z góry dzięki
Lili to moj pierwszy tatuaz wiec jest całkiem zwyczajny, ale bardzo podobalo mi sie wykonanie (czystosc i delikatnosc linii) wiec wrocilam do tego samego tatuazysty. Przyszlam, powiedzialam, ze chciałabym imię corki wpisane w serce, po 10min wrocil do mnie z takim rysunkiem, dokładnie tym czym chcialam [emoji3059]
IMG_20210301_143959.jpeg
 
Chyba Aton 5 - tak jest na tej meetce - fotelik jest super i pelni funkcje kołyski ;) Fajnie bo moge go sobie zamontowac na stelaz ;) Stacja tez super - jest ciezka ale przeciez to montujesz do samochodu i gotowe - fajnie bo mozna montowac fotelik do stacji od razu z dzidziusiem ;)
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    263,5 KB · Wyświetleń: 27
  • 2.jpg
    2.jpg
    214,9 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Lili to moj pierwszy tatuaz wiec jest całkiem zwyczajny, ale bardzo podobalo mi sie wykonanie (czystosc i delikatnosc linii) wiec wrocilam do tego samego tatuazysty. Przyszlam, powiedzialam, ze chciałabym imię corki wpisane w serce, po 10min wrocil do mnie z takim rysunkiem, dokładnie tym czym chcialam [emoji3059]
Zobacz załącznik 1244253
A ja tu widze sexi ramie ;) Ty chyba z tych co tak sonbie wkrecaja ze musza sie odchudzac ;)
 
Do góry