reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Witam czy udzielają sie tutaj jeszcze dziewczyny z 2011 roku ? Lolitka, Dodora, Hope, Czarny Kot, Kwiat Lotosu, Petencer, Eweli, Matylda, Kasia i inne których niku już nie pamiętam ?
 
Witam,

Dorex, zycze Ci szybkiego powrotu do domku. A dla malutkiej przesylam 1000 buziakow. :-)

Miliaa, ladne zakupki.

Adus, to chyba Ty pisalas o szczotce z naturalnego wlosia. Mozesz zdradzic gdzie kupilas???

Milego dnia Dziewczyny!!!
 
Agapl...chodzi o szczotke do wlosow? ja tez kupiłam z naturalnego włosia, wlasnie z baby ono...włos jest chyba kozi o ile dobrze zrozumiałam z opisu szczotki:tak: jest mieciutka i fajna.
 
Witam wszystkich :)

U Was też taka jesienna pogoda? W sumie lżej się w ciąży chodzi jak nie ma takiej duchoty i upałów...
Umówiłam się dzisiaj do lekarza z moją biegunką - 11ty dzień mnie trzyma :szok: mam nadzieję że coś mi doradzą sensownego...Bo ile można....

Miłego ciążowego dnia życzę :-):-)
 
milagros widzę że mamy bardzo podobny gust,...bo mmoim marzeniem jest dokładnie to smao łóżeczko:):)


Cenowo ono nie wygląda juz tak fajnie, bo 1200zł...ale z drugiej strony odpada zakup komody i przewijaka....ja pokazalam to lozeczko mojej mamie i sie w nim tez zakochala i powiedziala ze ona naam takie zasponsoruje...wiec moze moje wymarzone lozeczko bedzie za pare miesiecy stalo u mnie w pokoju.tzn w pokoju maleństwa:tak::tak:


Ja wczoraj bawilamn bratanka...caly dzien na nogach...lazenie,..bieganie...zabawa...od 9 do 18...i jk sie wieczorem polozylam to mialam straszne skurcze macicy...i to takie bardzo bolesne...wiec chyba nie moge juz sie tak nadwyrężać...
 
reklama
te łóżeczko, które wybrałam myślę,że będzie wygodne, pozatym będzie robione przez mojego teścia, więc może je jeszcze ulepszy ;-)

lozeczko 2.jpeglozeczko 3.jpeglozeczko 4.jpgZobacz załącznik 560548
 

Załączniki

  • lozeczko 2.jpeg
    lozeczko 2.jpeg
    44 KB · Wyświetleń: 41
  • lozeczko 3.jpeg
    lozeczko 3.jpeg
    44,1 KB · Wyświetleń: 32
  • lozeczko 4.jpg
    lozeczko 4.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 30
Do góry