reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

co do Dariusza to byliśmy z mężem w maju, był taki straszy Pan przyznam, że nie był zbyt pomocny, ale później towarzyszyła nam Pani, która odpowiadała na dużo pytań i była bardzo miła a na koniec dała sporo katalogów i ulotek, które pomogły nam skompletować wyprawkę
my kupiliśmy w abc wózek Royal firmy adamex, nam się po prostu podoba- ale niektórzy z naszych znajomych skrytykowali nieskrętne przednie koła , można looknąć pod spodem wzięliśmy kolor 13m
Royal - Wózki - Producent wózków dziecięcych Adamex
 
reklama
ja do Dariusza jadę jutro pierwszy raz. póki co słyszałam od znajomych same dobre rzeczy o tej hurtowni: niskie ceny, duży asortyment, rabaty przy płątnościach gotówką itd. zajrzałam również na www Dariusza i faktycznie rzeczy mnóstwo i to w przyzwoitych cenach.

WÓZEK... nigdy bym nie przypuszczała, że wybór tego odpowiedniego może stanowić aż tak duży problem, co najmniej jakby się wybierało nowe auto hihi :-) my z początku wybraliśmy x-landera: bo ładny, bo znajome polecały i wyglądał modnie - w momencie jego wyboru byliśmy całkowicie zieloni w temacie. poszperałam trochę w necie, poczytałam opinie o tym wózku (również tu na forum) i ostatecznie zrezygnowaliśmy z tej firmy na rzecz wózka polskiej produkcji firmy JEDO, model fyn - wyczytałam same dobre opinie, pozytywne komentarze usłyszałam również od znajomych, poszliśmy więc do SMYKA w ZG i porównaliśmy JEDO z m.in. x-landerem - rzeczywiście, różnice kolosalne! bierzemy wiec JEDO, większa gondola, lepsza jakośc wykonania etc. :-) cena w SMYKU wygląda bardzo podobnie jak zakup bezpośrednio od producenta, czym byliśmy zaskoczeni wiedząc jak drogo jest w SMYKU...
 
RITA woz sie ma podobac i sluzyc wam, znajomi niech siedza cicho :rofl2:

ELUSL to czekam na rekacje poDriauszowa :-D na stronie szalu z ciuszkami nie ma, pewnie na miejscu wiecej jest :tak:
 
wybór ciuszków w Dariuszu jest naprawdę duży i ubranka są b.dobrej jakości, z ubrankami dziecięcymi jest jeszcze duży sklep na ul. Ludowej
 
my w Dariuszu kupujemy bardzo często, zawsze panie są miłe, pomocne i pozwalają "powybrzydzać". Jak robiłam wyprawkę dla pierwszego dziecka to pojechaliśmy tam i podziękowałam pani za pomoc, bo woleliśmy chodzić sami. Łaziliśmy godzinę i tak byłam zagubiona, że sama później szukałam tej pani ;) ona w kilkanaście min pomogła mi skompletować wszystko, odradzając nadmiar niepotrzebnych rzeczy ;) bardzo polecam ten sklep.

Rita my też mamy wózek bez skrętnych kół (roan maritta) i super się sprawdzał. Teraz mamy spacerówkę ze skrętnymi i na naszych chodnikach doprowadza mnie do szału, bo jedzie gdzie chce :/ skrętne koła fajne są do jazdy po sklepie ;)

szkoda, że tym razem ominie nas kupno wózka, bo "stary" jest w stanie idealnym ;)
 
My też dla córy miesliśmy wózek z nie skrętnymi kołami, teraz mam skrętne i podjeżdżając pod krawężnik to jest tragedia...
Teraz rodze w grudniu :-) Więc o skrętnych kołach nawet nie ma mowy.. W śniegu z Maluchem nie wyobrażam sobie skrętnych kół :-p
 
ja mam x- landera xa i tylko opcji ze skrętnymi używam:tak:Nawet w sadzie czy śneigu. Z kolei mąż woli nieskrętne, to sobie blokuje. Skrętne zawsze można zablokować dziewczyny!!

A ja w ogóle uwielbiam naszego x- landera i polecam. Mamy też mniejszy, wygodniejszy wózek- spacerówkę, ale jakoś na co dzień nie mogę się z x- landerem rozstać i tamten jest wyjazdowy. Nic się z nim nie dzieje, totalnie bezawaryjny i gonodlka mniejsza od innych, ale pomierzyłam jak wybierałam wózek i są to różnice rzędu 2-4 cm, więc żadne tak naprawdę... Wizualnie zgrabniutka ( wygląda na mniejszą). A spacerówka jest super- szerokie, mega wygodne siedzenie:tak:
 
Dziękuję za opinie dziewczyny teraz czuje się upewniona, że wybrałam dobry wózek. Przyznam, że dość długo jego wybór spędzał mi sen z powiek.
Elus gdybym nie kupiła royala, to także wybrała bym Jedo, bo dokładnie go oglądałam.
Dla mnie w sklepach ważna jest oprócz fachowej wiedzy, miła atmosfera dlatego do dariusza będę często zajeżdżać.
Przyznam, że w bobasie także nie narzekałam na obsługę zwłaszcza Pan od wózków bardzo się stara. W abc, gdzie kupiłam najwięcej jest duży wybór i Panowie także starają się być mili i pomocni aczkolwiek sam budynek czy zapach w środku (takiej śmierdzącej gumy) może jakiegoś estetę odstraszyć. Poza tym trzeba się dopytać bo okazuje się, że niektóre ceny mają inna cenę na półce a inna przy kasie. Ja jak w domu zorientowałam się, że cześć cen na paragonie jest inna jak na produktach poczułam się oszukana. Zadzwoniłam dopytać się dlaczego tak się stało to Pan powiedział, że niektóre ceny są hurtowe a inne detaliczne. Tak więc nie mam pretensji, aczkolwiek gdybym wiedziała to w sklepie czuła bym się lepiej. Jeśli chodzi o sklep na ul. Ludowej to myślę, że dużo osób o nim nie wie dlatego ich oferta może być ciekawa. Niełatwo tam trafić. Kupiłam tam 3 pary skarpeteczek dla niemowlaka za 3,3 skarpetki tej firmy były w bobasie za 9 zł. Byłam zszokowana jakie mogą być różnice na takim samym asortymencie. Przyznam, że ceny są dość porównywalne w abc, Dariuszu i bobasie. Jak dla mnie za drogi jest fokusowy Smyk no i Tobi.
 
czesc !

gdzie jest Ludowa ? jak ten sklep sie nazywa ???


to fajnie ze w Dariuszu milo robi sie zakupy :) jak juz dowiem sie co mieszka w brzuchu biore sie za kompletowanie wyprawki :)
 
reklama
Do góry