reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama

asiakasia90

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny jak Wasze samopoczucie ?? Reese i wcześniejsze ale już teraz mamuśki nerwicówki?? Ktoś tu jeszcze zagląda?:)
Ja jak dowiedziałam się o ciąży to odstawilam lek. Obecnie 28 tydzień i walczę bez. Czyje się taka zamulona i nie wiem czy to kwestia ciąży, czy pogody, czy właśnie nieprzyjmowania leków?

Olakuba

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja jak dowiedziałam się o ciąży to odstawilam lek. Obecnie 28 tydzień i walczę bez. Czyje się taka zamulona i nie wiem czy to kwestia ciąży, czy pogody, czy właśnie nieprzyjmowania leków?
To na pewno kwestia ciąży :) Jesteś dzielna, że bez leku. Ja wytrzymałam 4 miesiące, potem mieliśmy podejrzenie poważnych chorób genetycznych i poleciało.

Kasija01

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Kasija01 a co u Ciebie ?
Ja za 1,5 tygodnia mam cesarkę, turlam się jakoś i przesypiam całe dnie. Jestem spuchnięta jak balonik i czasami tylko łzy płyną z fizycznej bezsilności, bo czuję się jak niepełnosprawna i we wszystkim potrzebuję pomocy. Czekam na poród jak na zbawienie, na pewno dam znać czy z dzieckiem wszystko w porządku, tym bardziej, że leki brałam bez przerwy całą ciążę.
A psychiczne samopoczucie bez zmian - czyli trochę do dupy, ale stabilnie .

asiakasia90

Rozwiązania
0
To na pewno kwestia ciąży :) Jesteś dzielna, że bez leku. Ja wytrzymałam 4 miesiące, potem mieliśmy podejrzenie poważnych chorób genetycznych i poleciało.
Mi też jest ciężko. Przez ten cały czas miałam tyle kryzysów, że trudno je zliczyć,ataki paniki, trzęsienie ciała wieczorem, zdretwiał mi policzek i usta,brak apetytu, bezsenność. Teraz już powoli myślę o porodzie, a to wiadomo ze powoduje dodatkowy lęk.
Jakie leki i w jakiej dawce przyjmujesz? Będziesz rodzić naturalnie czy cc?

Meggi8.8

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja za 1,5 tygodnia mam cesarkę, turlam się jakoś i przesypiam całe dnie. Jestem spuchnięta jak balonik i czasami tylko łzy płyną z fizycznej bezsilności, bo czuję się jak niepełnosprawna i we wszystkim potrzebuję pomocy. Czekam na poród jak na zbawienie, na pewno dam znać czy z dzieckiem wszystko w porządku, tym bardziej, że leki brałam bez przerwy całą ciążę.
A psychiczne samopoczucie bez zmian - czyli trochę do dupy, ale stabilnie .
Napisz po jak to przetrwalas. Trzymam kciuki

Olakuba

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Mi też jest ciężko. Przez ten cały czas miałam tyle kryzysów, że trudno je zliczyć,ataki paniki, trzęsienie ciała wieczorem, zdretwiał mi policzek i usta,brak apetytu, bezsenność. Teraz już powoli myślę o porodzie, a to wiadomo ze powoduje dodatkowy lęk.
Jakie leki i w jakiej dawce przyjmujesz? Będziesz rodzić naturalnie czy cc?
O matko! Biorę Setaloft od 9 dni. Najpierw 25 mg, a teraz 50 mg. Ale mam straszne kołatanie serca, dzisiaj nie spałam całą noc z tego powodu. Mam wrażenie, że psychicznie odrobinę lepiej, ale po dzisiejszej nocy załamka. Bralyscie coś na takie historie? Jakiś propramolan?

reklama

asiakasia90

Rozwiązania
0
O matko! Biorę Setaloft od 9 dni. Najpierw 25 mg, a teraz 50 mg. Ale mam straszne kołatanie serca, dzisiaj nie spałam całą noc z tego powodu. Mam wrażenie, że psychicznie odrobinę lepiej, ale po dzisiejszej nocy załamka. Bralyscie coś na takie historie? Jakiś propramolan?
Ja przed ciążą brałam ten lek, jak dla mnie długo się wkręcał i na mnie niestety dopiero dawka 100 mg zadziałała. Każdy jednak jest inny więc u Ciebie może być inaczej. Doraźnie w ciąży ginekolog mi pozwolił brać hydro i relanium. Hydro wzięłam raz przez te 28 tygodni, a relanium się boję :/

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry