reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Tak jak Ty wypowiedziałaś się w swoim imieniu mówiąc, że leki czynią z kogoś niewolnika.
A co do przyczyny zaburzeń psychicznych, ja mam zupełnie odmienne zdanie. Najpierw proponuję przerobić kilka dobrych pozycji, typowo naukowych na ten temat. Najlepiej anglojęzycznych, bo takie zbierają więcej danych niż te polskie.
Witam. Czy mogłabyś dać namiary na jakieś? Jestem w 15 tygodniu ciazy i zaczynaja mi doskwierac symptomy nerwicy... Chce jak najszybciej zacząć działać bo wiem, ze im dalej w las tym więcej drzew :(
 
reklama
Do góry