reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Jak byłam na sor to dali mi.potas właśnie w kroplowce bo miałam mało, no nic muszę się chyba przyzwyczaić do takiego pulsu bo widzę że to normalne A ja głupia się nakręcam i jest jescze gorzej wtedy
 
reklama
Jak byłam na sor to dali mi.potas właśnie w kroplowce bo miałam mało, no nic muszę się chyba przyzwyczaić do takiego pulsu bo widzę że to normalne A ja głupia się nakręcam i jest jescze gorzej wtedy
Ciężko się nie nakręcac jak serce wali A wiadomo to powoduje jeszcze gorzej.. Jak mi sie pogorszy to odezwę się do kardiologa ale mówił że nie powinno. Zobaczymy jak bedzie dalej.. Ja już przed ciążą miałam doraźnie propranolol na ataki tętna , teraz najgorzej jak się stresuje u lekarza to sobie wyobraź jakie mam wtedy.. nad tym najgorzej nie umiem zapanowac
 
A o tym to ja już nic nie mówię A jutro mam wizytę to jest tragedia puls będzie ze 130 Już nie mówię o ciśnieniu, w piątek mam psychiatre mam nadzieję że coś mi doradzi
 
A o tym to ja już nic nie mówię A jutro mam wizytę to jest tragedia puls będzie ze 130 Już nie mówię o ciśnieniu, w piątek mam psychiatre mam nadzieję że coś mi doradzi
Ja u lekarza potrafię mieć puls 140. Mam nadzieję że Ci pomoże bo ja przed ciąża brałam eliceę na lęki i czułam się w miarę ok A mimo to u lekarza nie potrafiłam nad tym zapanowac mimo leków..
 
Ja mam psychiatre dopiero w piątek do tego czasu nie wiem jak sobie poradzę, ja mam parę razy ataki lęku , wzięłam hydrokcyzyzne dwa razy po 10mg pomogła na chwilę, ja chyba jestem beznadziejnym przypadkiem i nic mi już nie pomoże A to dopiero 10 tydzien
 
Ja mam psychiatre dopiero w piątek do tego czasu nie wiem jak sobie poradzę, ja mam parę razy ataki lęku , wzięłam hydrokcyzyzne dwa razy po 10mg pomogła na chwilę, ja chyba jestem beznadziejnym przypadkiem i nic mi już nie pomoże A to dopiero 10 tydzien
Oprócz Hydro coś bierzesz ? Bo przeoczyłam temat ..
 
Nic nie biorę, oprócz hydro , dziś mi psychiatra napisała że nie bardzo mogę brać hydro A lekarz na sor jak byłam przepisał,.Psychiatra mówi że relanium od 12 tygodnia ewentualnie to ja już nie wiem jak żyć
 
Ja mam psychiatre dopiero w piątek do tego czasu nie wiem jak sobie poradzę, ja mam parę razy ataki lęku , wzięłam hydrokcyzyzne dwa razy po 10mg pomogła na chwilę, ja chyba jestem beznadziejnym przypadkiem i nic mi już nie pomoże A to dopiero 10 tydzien
Do 12 tygodnia masz już niedaleko dasz radę musisz dla dzidziusia! I tak musisz myśleć bo negatywnym myśleniem sobie pogarszasz. Ja teraz słucham audiobooka
Możesz uzdrowić swój umysł Louise Hay polecam z całego serca. Na pewno nie zaszkodzi. I trzymam kciuki daj znać po wizycie.
 
reklama
Nic nie biorę, oprócz hydro , dziś mi psychiatra napisała że nie bardzo mogę brać hydro A lekarz na sor jak byłam przepisał,.Psychiatra mówi że relanium od 12 tygodnia ewentualnie to ja już nie wiem jak żyć
Mnóstwo dziewczyn bierze leki w ciąży...
Tutaj właśnie ważne jest też twoje zdrowie
 
Do góry