reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

U mnie powiem Wam tak.......ze ok fukcjonuje,niby jest ok ale ciagle siedzac w domu mysle czy sobie poradze mysli kraza nieustannie,czasami mam mysli ze beznadziejne takie zycie ciagle sie martwic a nie cieszyc,ciekawa jestem czy to minie czy nie.....
Nie będziemy miały wyjścia jak sobie poradzić. Jak będzie bardzo źle, nie będziemy karmić tylko leki
 
reklama
Hej dziewczyny byłam wczoraj u gina 18 tydzień i chłopak trzeci już . Byle był zdrowy tak wszystko ok tylk gin tez mi każe seronil odłożyć w 8 miesiącu przed porodem bo powikłania u noworodka mogą być . Kurde nie wiem boję się odstawić
Wojna idzie, czy co? U mnie też chłopak i kilku znajomych
 
reklama
Tez brałam afobam i inaczej bo to silny lek i super pomaga na lęki i ataki paniki ogólnie zamula trochę a relanium na uspokojenie bardziej
Hmm miałam nadzieję, że jednak ma działanie podobne do Afobamu. A jak się czułaś po relanium? Mam je w domu ponad miesiąc i nadal boje się wziąć. To może o czymś milszym, wybrałyście imiona dla swoich maleństw?
 
Do góry