reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Grattwlacje!! Jak się czujesz? Rodzisał sn czy miałaś szybciej cc?
Dużo zdrówka dla Was!
Mialam zaplanowana cc na poniedzialek,ale nad ranem odeszly mi wody i zrobili mi cesarke dzisiaj.Strasznie się zestresowalam bo nie pokazali mi małej Dopiero widzialam ja po 19.Jest w inkubatorze,bo zabrali ja do innego szpitala na kardiologie,ale juz wrocila i raczej jest ok jednak nadal nie jest ze mna tylko na sali noworodkow.Jutro zobacza jak sobis radzi.
 
Mialam zaplanowana cc na poniedzialek,ale nad ranem odeszly mi wody i zrobili mi cesarke dzisiaj.Strasznie się zestresowalam bo nie pokazali mi małej Dopiero widzialam ja po 19.Jest w inkubatorze,bo zabrali ja do innego szpitala na kardiologie,ale juz wrocila i raczej jest ok jednak nadal nie jest ze mna tylko na sali noworodkow.Jutro zobacza jak sobis radzi.
Edzik a jak ty sie czujesz? daj znać odrazu jak malutka, Ale super ze prawdopodbnie jest ok:D:D:D
 
Mialam zaplanowana cc na poniedzialek,ale nad ranem odeszly mi wody i zrobili mi cesarke dzisiaj.Strasznie się zestresowalam bo nie pokazali mi małej Dopiero widzialam ja po 19.Jest w inkubatorze,bo zabrali ja do innego szpitala na kardiologie,ale juz wrocila i raczej jest ok jednak nadal nie jest ze mna tylko na sali noworodkow.Jutro zobacza jak sobis radzi.
Wszystko będzie dobrze. A Ty jak się czujesz nerwica odpuściła? Jak po cc bo też mam mieć i strasznie się boję cesarski i tego co po cesarce.
 
reklama
Do góry