reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Jak ja sie cieszę ze trafiłam na to forum. Słuchajcie kobietki jestem prawie w 6 tyg ciazy. Miałam problemy zeby zajść w ciąże i lekarze powiedzieli ze dluga droga to tez nie spieszylam sie z odstawjeniem antydepresantow, leków na sennych. I bum. Udalo sie ale powiem Wam ze ...jest masakra, kazdej nocy dygocze, serce wali jak szalone, nie mogę spać, myśli sie kotłują ...boje sie o dziecko i o siebie. Ratuje sie w malej dawce xanaxsem a wizyta u psychiatry dopiero w przyszlym tygodniu
 
reklama
Jak ja sie cieszę ze trafiłam na to forum. Słuchajcie kobietki jestem prawie w 6 tyg ciazy. Miałam problemy zeby zajść w ciąże i lekarze powiedzieli ze dluga droga to tez nie spieszylam sie z odstawjeniem antydepresantow, leków na sennych. I bum. Udalo sie ale powiem Wam ze ...jest masakra, kazdej nocy dygocze, serce wali jak szalone, nie mogę spać, myśli sie kotłują ...boje sie o dziecko i o siebie. Ratuje sie w malej dawce xanaxsem a wizyta u psychiatry dopiero w przyszlym tygodniu
Gratulacje!!! Ja najpierw nie umialam bardzo długo zajść w ciążę , potem miałam dwa poronienia. W trzeciej ciąży przyjęłam że co będzie to będzie, że najwyżej znów się to stanie , bo lekarze mi mówili że najważniejsze jest to że w ciążę zachodzie. Gorzej jak się wogole nie zachodzi . I tak wytrzymałam do 20 tygodnia
Większość dziewczyn na forum nie brała w pierwszym trymestrze leków, ale chyba są też takie co brały, kiedy masz wizytę u ginekologa ? Może ta wizyta cię uspokoi, ja też cierpię na bezsenność , ale już jakoś się z nią pogodziłam , i w nocy jak nie śpię to staram się ten czas jakoś wykorzystac. Nie leżę imię patrzę się w sufit bo wtedy przychodzą największe lęki u mnie.
 
Edzik gratulacje! i dużo , dużo zdrówka dla Was dziewczyny! Świetna informacja!
Ulistrzala - Witaj kochana, co stwierdzili lekarze? Też nerwica? Dokładnie znam te stany ... nigdy nie brałam żadnych leków. Muszę sobie radzić z tymi objawami ' na żywca". Gratuluję dzieciątka ;* Może ono będzie w stanie trochę pomóc Ci przejść ten najgorszy czas?
 
Gratulacje Edzik! Witaj w gronie świeżych nerwuskowych mamusiek. Zdrówka dla Maleńkiej a dla Ciebie oprócz zdrówka przede wszystkim dużo spokoju
Buziaki dla Was!
 
Dziewczyny ja wgl to jestem dobra... W ciąży cykalam się wys pulsu i ciśnienia, a teraz.. Dzisiaj pierwszy raz po 2 tyg zmierzyłam ciśnienie (ot tak sobie sprawdzic), gdzie w ciąży mierzył am obsesyjnie kilka razy dziennie lub więcej.. Ciśnienie niskie a puls to już w ogóle 50!!! W sumie od kilku dni czuje ze to serce tak wolno pracuje.. i co.. już schiza:errr: fakt że prawie wgl się nie ruszam bo krocze Jeszce dokucza ale kurde czy to normalne. Głowa mi pęka. Eh jak nie urok to sraczka mówię Wam :crazy: teraz będę monitorować tętno przez apkę w tel jak nawiedzona bo uwaga! za niskie, co jeszcze mi się nie zdarzylo... :dry:
 
Dziewczyny ja wgl to jestem dobra... W ciąży cykalam się wys pulsu i ciśnienia, a teraz.. Dzisiaj pierwszy raz po 2 tyg zmierzyłam ciśnienie (ot tak sobie sprawdzic), gdzie w ciąży mierzył am obsesyjnie kilka razy dziennie lub więcej.. Ciśnienie niskie a puls to już w ogóle 50!!! W sumie od kilku dni czuje ze to serce tak wolno pracuje.. i co.. już schiza:errr: fakt że prawie wgl się nie ruszam bo krocze Jeszce dokucza ale kurde czy to normalne. Głowa mi pęka. Eh jak nie urok to sraczka mówię Wam :crazy: teraz będę monitorować tętno przez apkę w tel jak nawiedzona bo uwaga! za niskie, co jeszcze mi się nie zdarzylo... :dry:
Nie denerwuj się :) w ciąży ciśnienie i puls jest zawsze wysmzsze niz normalnoe , więc to logiczne że teraz ci się obniżyło, spokojnie :) nie wkręcaj sobie , a jak pójdziesz do lekarza to się dopytasz :) mi w ciąży puls podskakuje do powyżej 90 prawie cały czas jak mierze ...a jak jestem niewyspana to też tak nisko mam.
 
Nie denerwuj się :) w ciąży ciśnienie i puls jest zawsze wysmzsze niz normalnoe , więc to logiczne że teraz ci się obniżyło, spokojnie :) nie wkręcaj sobie , a jak pójdziesz do lekarza to się dopytasz :) mi w ciąży puls podskakuje do powyżej 90 prawie cały czas jak mierze ...a jak jestem niewyspana to też tak nisko mam.
No właśnie ja w ciąży przy nerwach miałam nawet 120 a teraz nawet przy zdenerwowaniu ledwie 60 dobijao_O może osłabienie organizmu po prostu:)
 
Hej dziewczyny :*
Anncia w ciąży puls i ciśnienie, jest większe bo to wszystko pracuje za dwoje.
Organizm teraz spowalnia prace i wraca wszystko do normy. Nic złego się nie dzieje ;*
A widzę, że w pulsw ciązy w nerwach to tak jak moj, czasami mam po 125 ale juz przestalam to obsesyjnie kontrolowac bo tylko wiekszej paniki dostawalam.
Jak sie dzis czujecie ;*?
 
Dzięki dziewczyny!jak wszystko pojdzie dobrze,to pojdziemy dzisiaj do domu,ale duzo stresu i atakow paniki zaliczylam do czasu zanim dostałam dziecko(czyli wczoraj po 15),a urodzilam w sobotę rano.A jak juz dostalam małą, to mialam natręty,ze jej nie akceptuje...no ale uczymy się siebie...i wierzę,że dam radę!Trzymam za Was kochane kciuki!!!!Nie dajmy się tej s....ce.
 
reklama
Dzięki dziewczyny!jak wszystko pojdzie dobrze,to pojdziemy dzisiaj do domu,ale duzo stresu i atakow paniki zaliczylam do czasu zanim dostałam dziecko(czyli wczoraj po 15),a urodzilam w sobotę rano.A jak juz dostalam małą, to mialam natręty,ze jej nie akceptuje...no ale uczymy się siebie...i wierzę,że dam radę!Trzymam za Was kochane kciuki!!!!Nie dajmy się tej s....ce.
Edzik dasz radę, odzywaj się co u Ciebie :)
 
Do góry