reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
U mnie dzień minął całkiem pozytywnie. Byłam na spacerku grałam w skrabble teraz czytam książkę i czekam na męża aż wróci z pracy. Oby więcej takich dni
 
Dziewczyny tak mnie nogi i krzyż bolą, że szok... Nachodziłam się sporo i są skutki, nawet nie wiem jak leżeć. Mam chociaż nadzieję że zasnę bez problemu jak już znajdę sobie miejsce. No chyba że siku obudzi[emoji53] powiedziałam wczoraj w nocy mężowi że będzie wstawał ze mną i chodził pod WC bo się śmiał że 3razy w nocy wstaje...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dawo ja też jak się nachodzę to później mam bóle kręgosłupa. Czasami zastanawiam się jak funkcjonują faceci z brzuszkami "piwnymi", to jest tak męczące, nie móc zawiązać butów, założyć skarpet i to ciągłe stękanie i sapanie:happy2:
Jak sie czujecie?
U mnie noc ok, poza tym że męczył mnie katar. Od rana intensywnie myślę o porodzie. ...boję się, mimo że pierwszy był całkiem dobry. Cały czas waham się, czy rodzić naturalnie czy przez cesarskie cięcie. Po naturalnym normalnie wstałam z łóżka, chodziłam i opiekowałam się dzieckiem. Cesarka to jednak operacja.
 
Chyba sobie wykrakałam: w nocy wymioty,a od rana biegunka... Pewnie obiad w galerii tak mnie załatwił... Syn w McDonald's bo to atrakcja, a rodzice chcieli zdrowo zjeść i zjedli... Męża już wczoraj biegunka dopadła,a ja miałam atrakcyjną noc i poranek [emoji40]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzwonią a gdzie mieszkasz?
Ja staram się omijać szerokim łukiem takie miejsca ale czasami człowieka podkusi żeby coś niezdrowego zjeść:)
 
Hej dziewczyny! Ja czuję się nawet dobrze tylko trochę boli mnie głowa. Noc była dziś udana. Przespalam całą. Justi co do porodu to jeśli nie będzie przeciwskazań to spróbuję rodzić naturalnie. Mąż zgodził się na poród rodzinny. Trochę musiałam go namawiać.
 
Hej dziewczyny. Ja mimo ze do porodu jeszcze daleko ciagle o nim mysle czy dam rade. Ja jestem drobniutka i chuda, mam nadzieje ze dziecko nie bedzie duze...

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przy pierwszym porodzie mój mąż był ze mną ale w tej końcowej fazie parcia kazałam mu wyjść.
Ja sie najbardziej boję że będę miała lęki i będę w kiepskiej formie psychicznej.
Umówiłam się na jutro do laryngologa prywatnie bo już mam dość bólu zatok, dzisiaj aż do ucha mi promieniuje.
 
Do góry