reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Gosiu mi też zdarza się płakać bez powodu, właśnie siedzę i myślę jak zmieniło się ostatnio moje życie....Byłam energiczną dziewczyna, dużo pracowalam, bardzo aktywną matką, wszędzie było mnie pełno. A teraz siedzę w domu, nie mogę uprawiać sportu, nie pracuję, jestem cały czas chora i nie mam siły na nic. Boję się przyszłości...czy wychowaniam dzieci, czy dam radę, czy będę szczęśliwa, czy będę się czuła spełniona i osiągnę wewnętrzny spokój.
 
Justi ja też mam obawy podobne do twoich. Choć chyba najbardziej boję się że lęki i strach pozostaną nawet po urodzeniu. I jak wtedy będzie funkcjonować. Jak opiekować się maleństwem. Staram się myśleć pozytywnie. Mam przecież kochającego męża który mnie wspiera, jest mama która mi pomoże. Będzie dobrze musi być
 
IMG_20170219_153510.jpg


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_20170219_153510.jpg
    IMG_20170219_153510.jpg
    85,5 KB · Wyświetleń: 459
Dawo bardzo udane motto:)
Gosiu tez staram się tak sobie tłumaczyć ale i tak oczekujemy ze to my zajmiemy sie dzieciatkiem, ze będziemy dawać sobie radę, że będziemy super mamami. Mamy oczekiwania względem siebie ...
Gosiu masz juz kompletną wyprawkę?
Ja planuję zakończyć w tym tygodniu.
 
Justi jutro jadę z mężem zamówić wózek i łóżeczko i kupuć resztę rzeczy, choć wiem że jutro i tak wszystkiego nie załatwię. Ja zaczynam kupować od zera ty jesteś już mamą więc pewnie coś miałaś.
 
Gosiu, z takich grubszych rzeczy to pozostaje mi łóżeczko ale to może za dwa tygodnie bo musimy jeszcze wcześniej male przemeblowanie zrobic, miejsce nam się kurczy mi mieszkanku.
Mam dzisiaj kryzys, za dużo myślę, czuję niepokój. ...
 
Hej dziewczyny:)
Mam na imię Kasia i bardzo zainteresował mnie ten wątek bo jeszcze kilka lat temu byłam w rozsypce i wiem jakie życie jest wtedy trudne. Teraz jest ok ale praca nad sobą trwa całe życie:)

Napisane na GT-P5110 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mnie dzisiaj kłuje w lewej piersi, a długo miałam spokój... Staram się tym nie stresować ale jest ciężko [emoji20] może to że jutro muszę iść do ludzi bo syna do przedszkola trzeba zaprowadzić..

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry, ja już po śniadaniu, chłopiec w przedszkolu,to może kawka? Od rana mnie nie kłuje ale szybkie bicie serca mnie obudziło i niepokój- teraz jest ok poza tym że głowa trochę boli...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry