reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Ja myślę, że mąż bardziej przeszkadza niż pomaga, podczas porodu nie ma czasu na lęki trzeba liczyć tylko na siebie bo nikt za nas nie urodzi. Znajomej mąż był przy porodzie i widział to wszystko- zdarza mu się jej wypominac jak wtedy wyglądała... Facet to tylko facet i nic mu do porodówki.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja myślę, że to jest kwestia indywidualna, każda kobieta czuje i myśli inaczej i należy dać jej prawo wyboru.
Pogoda dzisiaj nie napawa optymizmem....
 
Dawo chce żeby mąż mnie wspierał jak będę miała bóle żebym nie była tam sama. W ostatniej fazie porodu może wyjść
 
Ja też nie chcę być sama przez tyle godzin. ... Dziewczyny jestem na dyżurze laryngologicznym....zatoki dają mi w kość.
 
Hej, ja znowu jestem chora:( dostalam antybiotyk jakby mi nie przeszło do jutra....mam zapalenie zatok. Nie wiem czy można sobie z tym poradzić bez antybiotyku. ..bo wszystko wskazuje na to, że to zakażenie bakteryjne. Jestem już bardzo zmęczona chorobami i spadkiem nastroju. ...ciągle coś się mnie czepia, jutro idę zrobic badania krwi i moczu, może zrobię tez CRP.
A jak u was? Coś dzisiaj cichutko. ...
 
reklama
Hej justi! U mnie tak sobie znowu boli mnie głowa a i nastrój nienajlepszy. Wczoraj sobie trochę popłakałam sama nie wiem dlaczego. No i czytam lekturę. Trzeba się w nią bardzo wczytać. Nie mogę tylko przypasować do siebie rodzaju nerwicy jakie są w niej opisane. Ale cieszę się że mi ją poleciłaś.
 
Do góry