reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Ja tez mam slub cywilny. Nikt łaski nie robi z udzieleniem dziecku sakramentu , tylko trzeba trafic na normalnego ksiedza-czlowieka.
Do kosciola dziecko chodzilo będzie, albo z nami, albo z dziadkami. Chce je wychowac tak, zeby pozniej sama obrala drogę i nie musiala sie chrzcic i bierzmowac jak bedzie dorosla . Moze bedzie chciala slub koscielny.
No i tez nie chce zeby moja nerwica odbijala sie na dziecku. Zyje dla Niej. Zrobie wszystko co bedzie chciala, zebym miala sie nawet gdzies posrac haha

dobre podejście :) Powodzenia w Kościele. Trzymam kciuki
 
reklama
Cześć wszystkim. Od jakiegoś czasu śledzę Wasze wpisy ponieważ powoli planuję pierwsza ciążę. Mam 28 lat i również lecze się na nerwice lękowa doskonale Wiem co czujecie . Biorę eliceę 5mg i obecnie czuje się w miarę dobrze ciężkie ataki paniki i wszystkie inne objawy łącznie z "zawalem" ustały już dawno. Mam tylko jeden problem szybko potrafię przyspieszyć sobie tętno i nad tym nie panuje szczególnie u lekarza najgorzej jak chce mi mierzyć cisnienie to tetno potrafie miec 140 a jak mierze w domu to 70-80. Czy ktos ma podobny problem ?? bardzo chce dzidziusia ale boje sie ze w ciazy sobie z tym nie poradze
 
Już Ci odpisuje u mnie to było tak przed ciążą brałam krótko propranolol 10 ,a jak zaszlam to kazali mi odstawić .Odstawiłam ,a wiem że niektórzy biorą cały czas coś tam chyba mamakinia 89 brała .Mi kardiolog powiedziała ze coś dają po pietnastym tygodniu.To wszystko zależy od lekarzy .Tak myślę czy taka mała dawka coś daje ?To spróbuj odstawić ja też miałam kołatania ,teraz trochę się to uspokoilo nic nie biorę.Pijesz może meluse?Na początku zarodkowi nic nie będzie
Ile dni po spodziewanej miesiączce jeszcze brałaś?
No na mnie działa taka mała dawka, max. Biorę 1/2 tabletki 10mg raz dziennie i to np. co dwa dni. No nic. We wtorek lekarz, postaram się nie brać do tego czasu .
 
Ile dni po spodziewanej miesiączce jeszcze brałaś?
No na mnie działa taka mała dawka, max. Biorę 1/2 tabletki 10mg raz dziennie i to np. co dwa dni. No nic. We wtorek lekarz, postaram się nie brać do tego czasu .
To było bardzo krótko 2-3dni chyba.Wiesz myślę że to bardziej działa psychika iż bierzesz i jest ok.
 
Jesteśmy po chrzcie. Dziecko grzeczne nawet nie pisnelo. Ja myslalam, ze zejde jak wyszlam na środek pod ołtarz, juz mialam wybiec, ale opanowalam sie. Mam to za soba i czuje sie jak po najwspanialszych lekach. Pokonywanie swoich lekow dziala najlepiej. No ale najpierw trzeba to przezyc :p
 
Cześć wszystkim. Od jakiegoś czasu śledzę Wasze wpisy ponieważ powoli planuję pierwsza ciążę. Mam 28 lat i również lecze się na nerwice lękowa doskonale Wiem co czujecie . Biorę eliceę 5mg i obecnie czuje się w miarę dobrze ciężkie ataki paniki i wszystkie inne objawy łącznie z "zawalem" ustały już dawno. Mam tylko jeden problem szybko potrafię przyspieszyć sobie tętno i nad tym nie panuje szczególnie u lekarza najgorzej jak chce mi mierzyć cisnienie to tetno potrafie miec 140 a jak mierze w domu to 70-80. Czy ktos ma podobny problem ?? bardzo chce dzidziusia ale boje sie ze w ciazy sobie z tym nie poradze
To normalka, mam to samo. Syndrom białego fartucha i ciśnienie od razu skacze. Mierz ciśnienie 3x dziennie w domu i zapisuj, potem pokazuj lekarzowi
 
Jesteśmy po chrzcie. Dziecko grzeczne nawet nie pisnelo. Ja myslalam, ze zejde jak wyszlam na środek pod ołtarz, juz mialam wybiec, ale opanowalam sie. Mam to za soba i czuje sie jak po najwspanialszych lekach. Pokonywanie swoich lekow dziala najlepiej. No ale najpierw trzeba to przezyc :p

Brawo :) Wiedziałam, że dasz radę
 
Zrobiłam tak ale on i tak się uparł... myślałam że nie da MI spokoju od razu Ekg. I obawiam się również co byłoby przy cesarce na sama myśl mam tachykardie.. :( A cesarke na pewno bym miala ale to z innego powodu
 
reklama
Zrobiłam tak ale on i tak się uparł... myślałam że nie da MI spokoju od razu Ekg. I obawiam się również co byłoby przy cesarce na sama myśl mam tachykardie.. :( A cesarke na pewno bym miala ale to z innego powodu
Dziwny lekarz, takie skoki ciśnienia na wizytach ginekologicznych ma wiele kobiet. Chyba, że Twój obawia się jakiś problemów z sercem. Jeśli powiesz anestezjologowi o tachykardii, zapewne zaproponuje cc pod narkozą
 
Do góry