reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Do 12 tygodnia masz już niedaleko dasz radę musisz dla dzidziusia! I tak musisz myśleć bo negatywnym myśleniem sobie pogarszasz. Ja teraz słucham audiobooka
Możesz uzdrowić swój umysł Louise Hay polecam z całego serca. Na pewno nie zaszkodzi. I trzymam kciuki daj znać po wizycie.
Dzieki poszukam i będę słuchać, dam znać po wizycie.
 
reklama
Mnóstwo dziewczyn bierze leki w ciąży...
Tutaj właśnie ważne jest też twoje zdrowie
Też mi się tak wydaje Że się boja,bo po prostu nie było badań jak te leki wpływają, cÓż póki co się wstrzymuje staram się radzic sobie sama jak już będzie bardzo źle wezmę hydrokcyzyzne,najbardziej mi dokucza serce że szybciej mi boję jak zjem śniadanie puls mam wtedy 103 przez parę minut i wtedy się nakręcam.
 
Też mi się tak wydaje Że się boja,bo po prostu nie było badań jak te leki wpływają, cÓż póki co się wstrzymuje staram się radzic sobie sama jak już będzie bardzo źle wezmę hydrokcyzyzne,najbardziej mi dokucza serce że szybciej mi boję jak zjem śniadanie puls mam wtedy 103 przez parę minut i wtedy się nakręcam.
Ja też tak mam . Ale teraz już mniej na to zwracam uwagę bo wiem że lękiem sobie tylko podnoszę. A na początku ciąży potrafiłam mieć 120. Taki szok dla organizmu byl
 
Ja też tak mam . Ale teraz już mniej na to zwracam uwagę bo wiem że lękiem sobie tylko podnoszę. A na początku ciąży potrafiłam mieć 120. Taki szok dla organizmu byl
Naprawdę też tak masz ? Ja już myślałam że coś z sercem nie tak ,ja jak tak mam to tak dziwnie mi się aż oddycha i czuje niepokój Boże mam nadzieję że to minie
 
Naprawdę też tak masz ? Ja już myślałam że coś z sercem nie tak ,ja jak tak mam to tak dziwnie mi się aż oddycha i czuje niepokój Boże mam nadzieję że to minie
Tak. Też tak mam i byłam u kardiologa Miałam echo i badania. Wyszła właśnie tachykardia.. ja nawet jak z łóżka się podnosze to czuje jak przyspiesza mocno i jak wali.. Ale zrób też potas i magnez bo ja mam za mało i kardiolog mówi że to pogarsza sytuację. Plus nerwica i ciąża to wiadomo co się dzieje
 
Tak. Też tak mam i byłam u kardiologa Miałam echo i badania. Wyszła właśnie tachykardia.. ja nawet jak z łóżka się podnosze to czuje jak przyspiesza mocno i jak wali.. Ale zrób też potas i magnez bo ja mam za mało i kardiolog mówi że to pogarsza sytuację. Plus nerwica i ciąża to wiadomo co się dzieje
Ja tak się przestraszyłem tego że pojechałam na sor ,zrobili badania i wszystko ok między innymi czy serce wydolne itd A potascmi podali w kroplowce bo miałam na granicy faktycznie
 
Ja mam psychiatre dopiero w piątek do tego czasu nie wiem jak sobie poradzę, ja mam parę razy ataki lęku , wzięłam hydrokcyzyzne dwa razy po 10mg pomogła na chwilę, ja chyba jestem beznadziejnym przypadkiem i nic mi już nie pomoże A to dopiero 10 tydzien
A chorowałaś na nerwicę wcześniej? Twoje lęki dotyczą zdrowia? Rozumiem, że planujesz wdrożyć jakieś leki od psychiatry?
Dziewczyny ja jeszcze z tydzień temu pisałam, że u mnie objawy ustąpiły itp, tylko dręczą mnie natrętne myśli. I co? Tego samego dnia wróciły lęki :( już jestem strasznie zmęczona tym wszystkim. Niby nie mam takiego stanu jak na początku, ale to już tak długo trwa, że po prostu mam dość. Gdyby mi ktoś powiedział, ze mam brać leki i do tego przekonywał to bym chyba wzięła. A tak to zarówno mąż jak i moja gin raczej są za tym, żeby nie brać. Nie uważają chyba mojego stanu za na tyle poważny, bo właśnie widzą, że teraz jest lepiej. Tylko ile można tak funkcjonować? ;(
 
Ja tak się przestraszyłem tego że pojechałam na sor ,zrobili badania i wszystko ok między innymi czy serce wydolne itd A potascmi podali w kroplowce bo miałam na granicy faktycznie
Musimy dac rade dla naszych maluszków.. Ja z kolei boje się co Bedzie po porodzie bo jednak hormony w ciazy skutecznie mnie chronią przed lękami..
 
reklama
Dziewczyny miałam spotkanie z psychiatrą online ,przepisała mi zoloft 50 mam brać rano pół tabletki A po tygodniu całą, do tego ale w razie konieczności relanium 2mg Bierze ktoś? Boję się strasznie , jestem w 10+2tc.
 
Do góry