reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :)

Sa_raa nie jestem przeciwniczką trójkołowców, moja kumpela miała 3koła i był superowy!!! I wiem że to nie filozofia przełożyć budę, ale jak dzidzia śpi i nie chcesz jej budzić to czasem ciężko to zrobić... :(
 
reklama
Dziewuchi chicco foteliki są bardzo dobre i ładne, przystępna cena, (miałam synthesis :laugh:) deltim grillo też fajne i dobra cena. Mnie jednak teraz podobają się jane rebel pro 389pln. Są super ;D
 
hej laseczki :)

widze, ze ten watek na razie naintensywniej sie rozwija ;-)

mi najbardziej podoba sie wozek Mutsy taki jak ten: http://www.wozkidzieciece.pl/index....&x=0&p1=0&p2=0&session=MhBDdBEb&k=0&dd=2&pp=1 , widzialam w sklepie i jest po prostu sliczny... ale baba sklepowa byla taka niemila, ze nawet go nie "poprobowalam". poza tym nie wiem, czy jest sens wydawac takie duze pieniadze, nawet, jezeli z kieszeni przychylnego temu przyszlego dziadka ;-) co prawda osobiscie bardziej patrze na spacerowki, bo zdecydownaie dluzej sie ich uzywa niz gondolek. no i spacerowki w wiekszosci sa super :)

tez patrze na 3-kolowe.. chociaz faktycznie, jak atol mowi, co z podjazdami!???? masakra... w ogole o tym nie pomyslalam! gupki, ci producenci... po co produkowac cos niepraktycznego!? rozpowszechnili mode na 3-kolowe i stylish-mummies ;-) musza wybierac miedzy wygoda i estetyka...

echhhh duzo jeszcze nas czeka ;-)


 
Super wóz i ma sporo miejsca w gondoli, choć w rzeczywistości wygląda na malutki :laugh:
Wygląd i funkcjonalność ode mnie 10, cena 2! :(
 
..aenye wózio LUXUS

Zgadzam się w pełni z lukcymama za funkcjonalność i wygląd 10 cena faktycznie troszke powala ale można poszukać na allegro urzywanego może taniej będzie ??? Ja chyba tak zrobie, że pójde do sklepu pooglądać i wypróbować a później poszukam na allegro albo w innym sklepie internetowym.
 
Nie oszukujmy się, że jak sobie marże w sklepie ustalą to poprostu zakrawa o kradzież :mad: Nawet na tej stronie wózkidziecięce.pl ceny są wiele większe niż na na allegro. Spojrzałam na ten mój wymarzony quinnie i oczom nie wierze :o :o :o nawet do 500zł róznicy!!!
 
reklama
to prawda! ja w normalnym sklepie ogladalam ten wozek (i to model z nowego katalogu 2006, ten jest ze starego) i kosztowal 2300, ale razem ze spacerowka torba i spiworkiem!!! wiec tutaj ceny sa rzeczywiscie mocno wygorowane. ale tak zy inaczej nie wiem, czy w ogole bede sie rozgladac za takimi drogimi. na pewno nie kupie najtanszego, bo kolezanka kupila i sie porozwalaly plastikowe kola i laczenia na stelazu, ale moze uda mi sie znalezc cos tanszego i rownie funkcjonalnego!

cholera, cholera, cholera... masakrycznie podobaja mi sie tylko wozki na trzech kolach :< grrr, a co z podjazdami... :( :( :( mam duzy problem ;-) bo u mnie estetyka zawszed wygrywa z rozsadkiem... cholera jasna no!!!
 
Do góry