reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Clexane po poronieniu

reklama
Dlaczego lekarz zlecił Ci zmianę z 0,8 do 0,4?
Zmieniłam lekarza w 16 tyg ciąży. Robiłam badania na zespół antyfosfolipidowy i nic nie wyszło. Mam mutacje pai homo i mthfr hetero, z tej przyczyny lekarz powiedział, że damy dawkę profilaktyczna. Bardzo się bałam zmiany, ale nic się nie zadziało.
 
Zmieniłam lekarza w 16 tyg ciąży. Robiłam badania na zespół antyfosfolipidowy i nic nie wyszło. Mam mutacje pai homo i mthfr hetero, z tej przyczyny lekarz powiedział, że damy dawkę profilaktyczna. Bardzo się bałam zmiany, ale nic się nie zadziało.
Tez mam pai homo i mthfr te dwa warianty hetero. Od 10 tc 0,8 obecnie 31 na tej samej dawce. Z tym ze ja miałam wcześniej dwa poronienia na ackardzie i clexane. Cieszę się ze wszystko h Ciebie ok. Mam kontrolowane parametry krwi, ale boje się aby ta dawka nie była za wysoka
 
Tez mam pai homo i mthfr te dwa warianty hetero. Od 10 tc 0,8 obecnie 31 na tej samej dawce. Z tym ze ja miałam wcześniej dwa poronienia na ackardzie i clexane. Cieszę się ze wszystko h Ciebie ok. Mam kontrolowane parametry krwi, ale boje się aby ta dawka nie była za wysoka
Ja poroniłam dwa razy ale nie brałam nic oprócz zwykłego kwasu foliowego. Teraz wszystko biorę metylowane.
 
Do góry